Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is ugy gondoljatok, hogy a...

Ti is ugy gondoljatok, hogy a kanal lany, a villa pedig fiu?

Figyelt kérdés
Szerintem tok jogos az elmelet, mert pl a villan ott az a kiallo resz, meg ugy eleve nagyobb is.. Csak en gondolom igy?🤔
2018. ápr. 3. 12:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
#19 ha nem tudsz értelmeset hozzászólni, akkor nem kötelező válaszolni! :D Nem mindenki képes felfogni az ilyen mély gondolatokat.
2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
100%

Nem én teljesen megértem az ilyen mély művészi gondolatokat

Sőt, hat a 21. Században nincs hülye, vagy pszichopata ember, csak elvont művész

Szóval tök jogos az elmélet

És tudod mit, a transznemű az pedig biztos ez : [link]

2018. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
#22 :DDDDD
2018. ápr. 3. 14:44
 24/35 A kérdező kommentje:
#21 Hat igen, mint latod :(
2018. ápr. 3. 14:45
 25/35 anonim ***** válasza:
És az evőpálcika akkor mi? Egy meleg pár, vagy ikrek? XD
2018. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Tudod, noha a kés esetében nyilván tévedsz (mint szúrófegyver vagy annak deminutív modellje, hagyományosan és természetszerűleg maszkulin jellegű szimbólum), az intuíciód helytállóként értékelhető hipotézisnek tűnik funkcionális-archetipális szempontból (érzékenyebb feministák inkább csak idáig olvassák, jellegét tekintve minden ilyen természetű megközelítésnek premodern mellékzöngéi vannak): a villa aktív princípium, amely behatoló mozgást végez, míg a kanál szerepe az éltető szubsztancia befogadása.

Javaslom tehát a kérdés áthelyezését egy másik kategóriába, ez ugyanis nem vicc (hanem nagyon komoly), és nem vicces (hanem aggasztó: a funkciók szimbolikus disztribúciója az evőeszközök esetében ezek szerint olyan formát öltött, amely mintázaton belül feltűnő és nyomasztó a maszkulin princípiumokhoz köthető elemek fölénye a számarányok tekintetében. Vagy a késnek, vagy a villának mennie kell).

2018. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Meleg par, igazad van 🤔

A behatolo mozgasra en is gondoltam, azert is tekintem ferfinek a villat. Menjen a kes, bar igy sem tudja kiturni ot, rangbeli kulonbsegek vannak koztuk.

En sem ide raktam, mert komoly kerdes, csak attettek🙄

2018. ápr. 3. 15:56
 28/35 anonim ***** válasza:
Most már csak azt nem tudom, mi a helyzet a "kanálgéppel". Többnemű? Vagy egy "nemtelen" dög?
2018. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Vegyes nemu
2018. ápr. 3. 16:54
 30/35 anonim ***** válasza:
Márminthogy a hermetikus androgün egy kései, torzult típusa.
2018. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!