Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem gondoljatok hogy ha Oli...

Nem gondoljatok hogy ha Oli kimenne a jatekbol, erdekesebb lenne a villa elete?

Figyelt kérdés
Azt mondjak hogy a masik csapat szurke, hat. Ok sem valami nagy szamok, mar nem lehet viccelodest hallani. Szerintem igaza volt Becinek amikor azt mondta hogy Oli miatt nem tud kozeledni egymashoz a ket csapat. Legjobban azon rohogok ahogy Alekosz farkol a "fonoke" utan?
2011. febr. 8. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Noha Olivért egy bunkó, ronda, alkoholista, gyerekes állatnak tartom, mégis ő csinálja a legtöbb akciót a villában. Ha kint marad, akkor a Laci-féle irányvonal fog érvényesülni, azaz legyen rend, semmi móka. A bent maradt Oli pártiak ezt nem fogják tudni ellensúlyozni, és csak azzal lesznek elfoglalva, hogy a sebeiket nyalogassák(még az eddiginél is jobban). Erzsi és Gigi gyakorlatilag már nincsenek képernyőn, Béci és Gombi nem fesztiváloznak sosem, Laci észrevétlen, Anikó depressziós, marad az Éva, Szandika, Alekosz. Hárman alakítanak majd, de mivel kevesen vannak, ezért semmi különös nem lesz.

A VV rendezői eddig maximum kettesre vizsgáztak, ami a feladatokat illeti. Mindig ugyanaz van, ezzel a tanórával sikerült feldobni valamelyest, de nem sokkal. Meg kell nézni egy amerikai BB-t, ott kőkemény feladatok és versenyek vannak. A kajáért is állandóan küzdeniük kell, nincs minden odadobva eléjük. Szóval remélem kitalálnak még valami jót a szervezők, mert ez így unalmas.

2011. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert nem lehet latni a tobbieket ervenyesulni mert nem mutatjak oket,csak a negyest amely mostanaban azert nem is olyan vicces.
2011. febr. 8. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem fogod elhinni, de ugyanezzel a céllal léptem mos fel ide, hogy ezt a kérdést feltegyem. Teljesen igazad van az első válaszolónak meg nagyon nem!


Ha Oli kiesne átrendeződne minden, teljesen új dolgok alakulnának, és biztos érdekes lenne.

Lehet hogy nem ilyen tipusú "szórakoztatás" lenne, mint Olivérrel, de jó lenne.

Ki tudja hogy viszonyulnának az emberek egymáshoz? Honnan tudja biztosan a sok okos emberke, hogy unalmas lenne?


Alekosz nem követné Oli árnyékát, új "barátságok" is szövödhetnének, és láthatnbánk mennyire is szerelmes Anikó, mert lehet idegbajt kapna ha Oli nem menne vissza, vagy 1 perc alatt túllépne rajta.


Mindenképpen jót tenne a VV-nek ha Olivér távozna, mert megújúlna.

2011. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézem a VV-t, csak néha olvasok 1-2 cikekt, nézek egy fél videót róla, de most érdekelne, hogy ki megy ki párbajozni kivel? Ha jól értem, Olivér, de kivel?
2011. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy Bécivel. Este néztem 10 óra után és Gombi nagyon be volt kattanva.Így az is lehet, hogy megszánja Oli és kiviszi. Akkor pedig biztos visszajön.
2011. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gondoljátok hogyha Béci Gigi meg a többiek tényleg valami izgalmasat csinálnának akkor nem mutatnák??


A múltkori éjjeli közvetítésben is Olivér meg Alekosz a jakuzziban beszélgettek, röhöcséltek aztán mikor bementek a hálószobát mutatták ahogy alszik mindenki.


Látjátok hogy ha Béci Olivérrel veszekszik akkor mutatják de csak ritkán van ilyen.


Na meg a Gombi is őt is csak 2 hetente hozzák szóba amikor magába van zuhanva, mert amúgy elvan de semmi extrát nem mutat.

2011. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy majd "véletlenül" úgy alakulnak a dolgok, hogy Olivér mégsem Bécit viszi ki. Vagy emberi könyürületességből fog valakit megszánni, vagy új viszályt szít majd valakivel, akit végül "muszáj" lesz kivinnie.
2011. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy Oli essen ki. Minden állandóan róla szól, és már baromi unalmas, ugyanaz a kikérdezősdi, folyamatosan kisípolt beszéd, szarkeverés, és most le is nullázta magát az Anikós sztorival. Indítsanak egy külön valóságshow-t Olinak, mint Győzinek, mert tényleg nem szerepeltetik miatta a többit.

És az utóbbi hetekben nem is volt még humoros se. Legtöbbször az ágyban gunnyasztanak, és kibeszélnek valakit.

Én is bele szoktam nézni az online-ba, azért, mert a legtöbb ember lefekszik éjfél-egy körül, az nem azt jelenti, hogy unalmasak. Attól, hogy ők nem piáznak hajnalig, attól még csinálnak valamit. Ha a délelőtti adásról lenne online, akkor azt mondanád, milyen aktívak a Gigiék, Laci stb., nahát, ezek az Oliék négyen meg folyton alszanak.

Szóval menjen Oli, már elég volt belőle. A többiek is ugyanúgy csinálnák a műsort, már így is van csomó érdekes dolog, amit nem adnak be, és ami nem az Olivérről szól.

2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!