Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mejik a legjobb gomba?

Mejik a legjobb gomba?

Figyelt kérdés
Szerintetek mejik a legjobb gomba? Vigyázz csalódás! :-)

2018. ápr. 10. 00:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vigyázz csalókás akart lenni.
2018. ápr. 10. 00:29
 2/19 anonim ***** válasza:

A csalódás megvolt :) *meLYik*


Amúgy őzláb.

2018. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Töcskölni a vagomba
2018. ápr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. számú versenyző nyert. Szeretném tudatni önnel nyert egy velnesz hétvégét ha már eleget dolgozott kifizette a számlákat és maradt elegendő pénze. Bármikor mehet ha megteheti és ha Orbán hozzájárul.
2018. ápr. 10. 04:18
 5/19 A kérdező kommentje:
1 számú versenyző. Ezt sajnos nem találta el,de vigaszul önnek is küldünk ajándékot,ön egy 8 tagú mingráns családot nyert. Bizonyára hasznát veszi nekik és öröme az egekben szárnyal. A vargánya a legjobb föleg ha port csinálsz belöle.
2018. ápr. 10. 04:23
 6/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Na és nekem?

Kérek egy 16 éves néger bukszát, meg egy arabot is a vagonba.

Gombászni.

2018. ápr. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsika nehari. Engestelésül duplát kapsz.Dobd a címed holnap délutánra otvannak! :-)
2018. ápr. 10. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:
A varázsgomba.
2018. ápr. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ön nem nyert. :-( De ha lenne belöle egy pár kg mijen jó lenne.
2018. ápr. 11. 04:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Köszike, 2 néger csaj és egy arab megérkezett, de nem vagyok teljesen elégedett.

Az egyik négernek gombás a csülke, meg szőrös is, ami ez esetben gondolom természetes, de valahogy nem ízlik, ha tudsz receptet gombás csülökre, megköszönném, a másiknak meg a feje olyan mint egy gomba.

Az arab még csak elmenne, de folyton azt hajtogatja, hogy:

- gombahu szedjmár -

és közben a padlót fejelgeti, kicsit ijesztő, de majd megszokom.

Epekedve várom a negyediket, remélem az duplán teljesít, akárcsak Magyarország, ha már gombáról van szó, illetve bármiről.

A vagon kényelmes, mert behúztam a vészféket, így most csak akkor szédülök, ha menetiránnyal szemben ülök, mert azt sosem tudom megszokni.

Hogy van az arabul, hogy 'gomba'?

Már mondtam neki, hogy - habalaba balaba, ami biztosan jelent valamit, mert pofon vágott kétszer, így kommunikációs nehézségeim támadtak és csak az a szerencsém, hogy az asztalkendőt magára terítette, amire tálalhatom a gombapörköltet, amit főzött, de félek, hogy elvétem és legközelebb bombapörkölttel kínál meg jóindulatból.

Kóstoló kell?

2018. ápr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!