Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábköröm gomba ellen melyik a...

Lábköröm gomba ellen melyik a legjobb szer?

Figyelt kérdés
Leggyorsabb, legbiztosabb készítményt keresem, emlékszek még régebben valahol láttam olyan reklámot ahol azt mondták h XY terméket elég 1x használni és máris megöli a gombát.. Vmi ilyesmi, v ha vki tud olyat ami neki tényleg jol bevált. Előre is köszönöm!

2017. nov. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha létezne "legjobb"szer, akkor csak az lenne a piacon, hiszen az a legjobb.
2017. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amire gondolsz, az a Lamisil 1x.

A krémek, lakkok, stiftek sajnos nem érnek semmit, felszíni kezelést kínálnak, ami egy ideig látványos. Viszont a gombáról azt kell tudni, hogy a gombás fertőzés a szervezeted egészében jelen van, így nem elég a beteg körmöt kenegetni. Ha le is válik a beteg rész, csak a felszínről távolítottad el, egy idő után újra kiüt ott a gomba.

A legtutibb módszer a kiirtására a gyógyszer, amit orvos ír fel és a kezelés alatt végig vizsgálni kell a májad, mert azt nagyon megterheli. Hónapokig kell szedni, nem is olcsó, de állítólag hatásos. Én nem próbáltam, mert nem tudom kifizetni.

2017. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Loceryl, vagy a Neolaque használatával kb 1 év alatt szabadulsz meg a körömgombától. A többitől sosem. Az előző 7000.-, az utóbbi 3000.- (ha a háziorvos felírja neked)
2017. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnél idiótább kommentet már régen láttam. Többieknek köszönöm!
2017. nov. 14. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat a koromgomba eseteben nem tudom, hogy beszelhetunk-e gyors megoldasrol. En millio egy kremet, cseppet es lakkot hasznaltam, mert a bal nagylabujjamon megjelent a koromgomba. Sarga volt, meg feher, meg le se lehetett vagni, olloval be tudtam ala nyulni koromagyig, es ilyen undorito porhanyos fureszpor jott ki belole. Raadasul rengeteg.

Na tehat kozel 2 evig kezeltem, borgyogyasz is latta-de minek-, es semmi. A legjobb hatassal ez a neolaque volt talan ra, amit fentebb is irtak, mert amikor azzal lekezeled, akkor igyekszel minden gombas resztol is megszabadulni kozben. Persze ez sem segit elmulasztani teljesen. Ahogy fentebb is irtak, ezt valoszinuleg rendszerszinten kell kezelni, ugyanis en egy 6-7 honapja eletmodot valtottam, es most vettem eszre, hogy teljesen egeszseges a kormom is, persze azt hozzateszem, hogy nem emiatt valtottam, de rengetegszer vettem sos ulofurdot is, a beteg koromresztol folyamatosan megszabadultam es a maradekot pedig Betadinnal aztattam. (Nekem a betadine valt be a legjobban)

Probalj ki mindent, sok sikert es jo egeszseget kivanok!

2017. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valakinek valami észrevétele azóta?
2018. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűröshöz menjetek el, ő eltávolítja teljesen a fertőzött körömrészt, lekezeli, és kipótolja speciális építő géllel. Anyukám is hosszú évekig szenvedett körömgombától, szó szerint mindent szert kipróbált már de semmi sem használt. Elment a gyógypedikűröshöz és pár kezelés alatt teljesen elmúlt.
2023. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!