Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetek vakként buszsofőr?

Lehetek vakként buszsofőr?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek az lenni,de a családom azt mondja ne. Pedig szerintem simán lehetnek az. Az utasok navigálnának engem hogy most balra vagy jobbra kanyarodjak. Mondjuk igaz hogy nagyot halló vagyok de majd kiabalnak. Szerintetek belevágjak?
2018. ápr. 27. 19:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Persze hogy lehetsz :D én is szeretnék matematikus lenni csak nincs eszem.
2018. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakj egy botot a lökhárítóra, azzal tapogathatod az utat, és mehetsz is. Problem solved.
2018. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen de csak napszemcsivel !!
2018. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintetek a volánhoz menjek? Ott jól megfizetik a vak embert?
2018. ápr. 28. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt, ha képes vagy ultrahangokkal tájékozódni, mint a denevérek, akár pilóta is lehetsz.
2018. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen,minden esélyed,ott a helyed!
2018. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Határozottan igen! Valósítsuk meg az álmainkat, részletekkel meg ne foglalkozzunk, egyébként is teli az út vakokkal. Elég a diszkriminációból.

Sok sikert, és baleset mentes kilométeret:)

2022. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!