Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok történeteket vicces...

Tudtok történeteket vicces buszsofőrökről / villamosvezetőkről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Bojler eladó!
2015. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

egyszer a a buszsofőr nem tudta merre kell eljutni XY-ba és nekem kellett vezetnem őt egész úton XD


BOJLERT VESZEK!!44!!

2015. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

A buszsofőr hazamegy, hallja, hogy erősen köhög a felesége...erre lelövi, ne szenvedjen szegény.


A buszsofőrt kérdezi a szomszédja: hé szomszéd, maga idén trágyázza az epret?...mire a buszsofőr: én? én évek óta cukorral szeretem.


A buszsofőr elmegy liftesfiúnak, de nem veszik fel, mert nem tudja megjegyezni az utat.


Miért ér haza munka után későn a buszsofőr, pedig autóval jár? Mert minden megállóban kinyitja az ajtókat.


Két buszsofőr fát vág az erdőben. Azt mondja az egyik: viszlát haver, mire a másik: csak nem felém dől a fa? Ja dehogy csak kezdődik a műszakom...

2015. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
Utazás közben besz@rt!
2015. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!