Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi abban a vicc, hogy "szandál...

Mi abban a vicc, hogy "szandál zoknival"?

Figyelt kérdés

Nekem mezítláb beletapad, beleragad a lábam a szandálba, amit ki nem állhatok.

Szerintem ez hülye vicc.



2018. máj. 3. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelted még, hogy valaki olyan klasszul feltud öltözködni, rövidnadrág, de abból is az a pampalini fajta és a szürke, fekete zoknit a térdéig húzza. Ez a röhejes, nem az, hogy te titok zokniba állsz bele a szandálba.
2018. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az a vicc benne, hogy ha szandált húz hogy ne legyen melege a cipőben, akkor zoknit miért vesz hozzá mintha mégis fázna a lába. Ellentmondásosnak tartják. Plusz ha felveszed a világos zoknit és összekoszolod, még látványosan ronda is lesz.
2018. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igaz, hogy sokakat foglalkoztat ez, érdekesnek tartják, nagy dobra verik. Igaz vannak akik tramplik és hülyén néznek ki, béna zoknikkal, de ha vki felvesz rövid zoknit, hogy ne tapadjon a talpa, ne szedje össze az utca koszát, azt el kellene fogadni.

Amúgy ha vki a zoknit furcsállja, akkor azt miért nem, hogy cipőbe aszalódik a lábuk sokaknak? Miért nem vesznek fel papucsot, vagy szandált?

2018. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kevés embernek adatott meg a jó ízlés...

nos aki tud ízlésesen öltözködni, az bátran használ zoknit szandálban...


...csak nagyon nem mindegy, hogy milyen a szandál, milyen a zokni, hol hordja, kilóg-e a lába a szandálból, stb..

2018. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Vannak ám faca talpbetétek is, olyan is, ami szandálba jó és akkor nem ragadsz oda.

Sok embertől látom a vászon sportcipók hordását zokni nélkül, én spec azt nem értem, mi abban a kellemes.

2018. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bőr megfogta a talpamat, mocskos lesz a lábad, belemegy a kavics, egy idő múlva cuppog, inkább akkor már járok mezítláb mint szandálban. Szerencsére ma már van egy csomó alternatíva, akár olyan zokni is, amivel törött üvegszilánkokon ugrálhatsz, vagy ott vannak a lábujjas cipők, azok is tetszenek, bár még sosem próbáltam
2018. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, én a napokban is láttam ezt a "párosítást", de nem röhögtem rajta. Pedig a vicceken szoktam, ha van poén.
2018. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem izzadós a lábam, soha nem büdös a zoknim, ezzel együtt nem szeretem, ha letapad a talpam a szandálban. Így "nagymértékben" nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye, bokafix zoknit használok szandálban is.
2018. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!