Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fejjel lefelé karaokezom az...

Fejjel lefelé karaokezom az EVERYTIME WE TOUCH-ot, miközben kiskanállal zabálom a nutellát, és vonaglok, mint egy 200 kilós fóka, valamint kultúrálatlanul röhögök. Valami ötlet? Ez jól van így? Miben kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
kérlek ezt nem viccből írtam ki, segítséget kérek

2018. máj. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kellene az internetre felraknod a hülye szokásaidat, de különben azt csinálsz a 4 fal között amit akarsz :D


zabáljad a nutelládat röhögő fóka :D ha neked ez jó csináld

2018. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne változtass semmin. Így vagy jó, ahogy. Sok ember fog az utadba állni, lesz, hogy elfogy a Nutella, de a lényeg, hogy soha ne add fel az álmaid. Egy nagy egy igazán jó fóka vállhat belőled.
2018. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*nap
2018. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem poénból írtam ki, most szakított velem emiatt a barátom. Ez nagyon megviselt, ezért szerettem volna tanácsot kérni.
2018. máj. 23. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól van ez így, úgyis mindig azt mondják:"Add önmagad!".
2018. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4:


Mindnyájunkkal szakítottak, cukibaba. Mind be vagyunk zárva.

2018. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és akarsz ezen változtatni?

mindenki máshogy éli meg a szakítást

2018. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!