Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem az én álmom volt, de...

Remx kérdése:

Nem az én álmom volt, de erősen kötődik hozzam és nem volt jo vége!?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy volt egy legjobb barátnőm 6-7 hónapja vége szakadt (3 évig voltunk barátok) és a mostani legjobb barátnőm azt álmodta hogy vissza megyek ahoz az illetőhöz és öt eldobom miatta. Sírva kellt fel olyan este 3-óra fele és mikor sikerült elaludnia ugyan ott folytatódott az egész.. Segítsetek legyszives nagyon zavar ez a tudat. Csak olyanok válaszát várom akik “értenek” is hozza. Más választ is szívesen elolvasok csak valami logikus elképzelés legyen. Előre is Köszönöm!?

2018. jún. 27. 00:06
 1/2 anonim válasza:
Én nem értek hozzá,de kiskoromban álmodtam valamit,ami szintén akár hányszor felkeltem,ugyan ott folytatódott,és nagyon rossz volt(nem részletezem,csak annyi hogy elfogott minket családostul egy bérgyilkost),és nem történt meg,boldogan élek. És ha te nem akarod ott hagyni a mostani barátnődet,akkor próbálj uralkodni magadon,vagy legyél mindkettőnek a barátja...20/N
2018. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia hat figyelj csúnyán össze vesztem a régebbi barátnőmmel ezért is van az hogy már nem vagyunk jóba nem szeretnek vele a közel jövőben sem beszélni se semmi fele kommunikációba keveredni de köszönöm a válaszod 😊😊
2018. jún. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!