Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány km/órával halad felénk...

Hány km/órával halad felénk Brüsszel?

Figyelt kérdés
Azért kéne tudnom, mert szeretnénk rendezni egy közös megállítást Miskolcon, és ki kéne számolni hogy mikor ér ide.

#Brüsszel #stop #határzár #várpalota kerülőút
2018. júl. 6. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
42
2018. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egész biztos? Mert tényleg fontos lenne hogy pontos időpont legyen.
2018. júl. 6. 22:08
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha Brüsszel kocsival vagy repülővel jönne, akkor valószínűleg nagyon gyorsan ideérne, de sajnos Brüsszel a Brexit óta elég csóró. Így valószínűleg tömegközlekedve jön. Ekkor nagyjából 19 órára van szüksége. [link]

Ha viszont még vonatjegyre sincs pénze, akkor kénytelen lesz gyalog menni, így ha most elindul, akkor 291 óra (12 nap és 3 óra) múlva ideér.

[link]

2018. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet felbecsülni, mert a Balkán felől közeledik és a balkáni útvonalon több tízezer migráns van feltorlódva és azok már nem tudnak menni se előre se hátra, sőt már vissza sem tud fordulni szegény Brüsszel, mert a háta mögött is jönnek a migránsok, dugóba került.

Nem tud mást csinálni, csak dudorászik magában. hogy:


Migráns előttem, migráns mögöttem

sosem tudtam, honnan jöttem

Szél hozott, Gyurcsány visz el

Soros kérdi, mért visz el.

2018. júl. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most már semennyivel. Megállítottuk...
2018. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!