Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ismeretlen személyazonosságú...

Ismeretlen személyazonosságú migránsok lepték el Brüsszel egyik legszebb parkját - öngól?

Figyelt kérdés

bár a cikk origón jelent meg, de érdemes egy pillantást vetni rá


[link]


bumeráng?



#brüsszeli migránsok
2018. márc. 13. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez a hanyatló nyugat mára teljesen élhetetlenné vált.
2018. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Brüsszelben van egy kettősség. Mindennap katonák járőröznek az utcákon, mégsem volt több tucat rendőr kivezényelve a Bright of Brussel-re. Én a fesztiválon másfél-két órát töltöttem, több száz ember volt éppen akkor ott, mégis 5 rendőrt láttam összesen és pár biztonságit, de ők a kiállított munkákra felügyeltek.
2018. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#2

De hogy élted túl? Miért nem mészároltak le a migráncsok téged is?

2018. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

"De hogy élted túl? Miért nem mészároltak le a migráncsok téged is?"


Egyszerűen felvettem a Je suis hongrois pólómat, hogy tudják én nem akárhonnan jöttem.

2018. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Mennyire szánalmasnak kell már lenni, hogy ilyenből is beteges rettegőcikket írjon valaki?
2018. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Továbbra se érdekel, hogy kint mi a helyzet, nem attól rabolnak ki itthon már lassan mindenkit a cigányok, mert éppen mi folyik Brüsszelben, hanem amiatt, mert Orbán nem hajlandó fellépni ellenük.
2018. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

"Egyszerűen felvettem a Je suis hongrois pólómat, hogy tudják én nem akárhonnan jöttem."


Pedig a kormánypropaganda szerint téged meg kellett volna hogy erőszakoljanak és rövidebb kéne hogy legyél egy fejjel.

2018. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Orgio és Daily Mail.


-_-

2018. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

"Pedig a kormánypropaganda szerint téged meg kellett volna hogy erőszakoljanak és rövidebb kéne hogy legyél egy fejjel."


Én szégyellem is magam, nem is tudom hogyan menjek haza így majd Magyarországra, mi lesz ott így velem? Lehet még így TV-sztár?

2018. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Simán lehetsz TV sztár. Előadod hogy te is a migránsok áldozata vagy és így választások előtt körbehordoznak az országban. Ha elég jól csinálod még párttag is lehetsz.
2018. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!