Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki száll be egy tuti üzletbe?

Ki száll be egy tuti üzletbe?

Figyelt kérdés

Egy légi közlekedési vállalat alapítását tervezem, de kevés a tőkém.

Biztosan nyereséges lesz, Seattle - be szállítanánk és az a nagy ötlet, hogy pont Budapest szélességi körén van, így nem kell pocsékolni az üzemanyagot az oda*vissza repüléssel, csak fel kell szállni, megvárni amíg a Föld odaforog, aztán csak leszállni, oszt annyi.

Semmi felesleges röpködés, meg kerozinpocsékolás!



2018. júl. 7. 06:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszik! És mit fogunk szállítani? :D
2018. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom, szerintem fogjunk bele valamibe, ami biztosan nagy hasznot hoz, mert sokan megvennék. Például olyan kukát, amik felszedik a szemetet. Tuti biznisz! :DD
2018. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet! Milyen okos vagy! :O Én csiga nyálra gondoltam.Vagy unikornis szarvra. Esetleg medvedisznó ember csapdák.
2018. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
én lennék a gazdassági funckionalista orientálodó műszaki mertingeri mendzser tervező mérnők geocentrikus polár kalkulátor matematikus fizikus kordinátor-+takarító
2018. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Az rendben van, a legjobb pozíció a számodra, nem kétséges.

Szállíthatnánk kutyakorbácsot az Újvilágba, ha már az állatvédők szóba kerültek, olyan hortobágyi karikás ostor szerűre gondolok, csak ezúttal a kutyák fegyelmeznék vele a megvadult gazdáikat, mert ugye gazdavédő szervezetek nincsenek és ez egy új terület, mert nem hiába tiltják azt, hogy átessen valaki a ló másik oldalára. Így viszont senki nem tudja, hogy van a lónak másik oldala is, vagyis az totál szűz, ismeretlen terület, ahol mindent kaszálhatunk, vagyis igenis jó és ajánlatos, gazdaságos átesni, csak a bolond nem esik át, de mi nem vagyunk ilyen nem átesős korlátozottak.

Rá, rá, hajrá!

2018. júl. 8. 00:13
 16/29 A kérdező kommentje:

A szemétfelszedő kuka nem rossz, de ha kevés a szemét, akkor nem lesz nagy haszon belőle, ám ha egyúttal, mondjuk hátul titokban szemetel is, megteremtve így a maga számára a munkalehetőséget, akkor tényleg jó biznisz.

Vagy lennének rendes szemétfelszedő és álcázott szemetelő kukák is.

Így két oldalról lehetne szemügyre venni a kérdést.

2018. júl. 8. 00:21
 17/29 A kérdező kommentje:

Olyasmiben gondolkodjatok, mint az útjavító vállalat, nehéz gépekkel.


A nehéz gépek tönkre teszik az utakat, hogy meg lehessen őket javítani, így mindkét ágazat megcsinálja a másiknak a munkát és keressünk rajta.

2018. júl. 8. 00:27
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, mit szállítunk,mert sikeresek leszünk! :D Nem akarok modortalan lenni, de a fizettséggel mi lesz? 100 galleon? :DD
2018. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Részvények?
2018. júl. 8. 09:15
 20/29 anonim ***** válasza:
Én pandaszőrben kérem a fizumat! Megelégszem pár tonnával, lehetőleg legyen benne fehér és fekete szőr is!
2018. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!