Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Troll, hogy vagy?

Troll, hogy vagy?

Figyelt kérdés

Ma már trollkodtál vagy még csak eztán fogsz?

Ne feledd,ez humor oldal.


2018. júl. 7. 09:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Délelőtt komoly, normális válaszokat szoktam adni, este pedig trollkodok, mert az olyan vidám.:)
2018. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Betörtem a Roxfortba, de valami hülye értesítette a lakókat egy ,,Troll le-lent a pincében, e-egy troll lent a pincében!" felkiáltással. Ezért inkább idejöttem, talán itt nem bántanak.
2018. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Ma még nem, de dierenciálegyenlet-rendszert nevezünk Bäcklund-transzformációnak, ahol a függvények egy-egy (általában nemlineáris) parciális dierenciálegyenlet megoldásai. Ekkor a két függvényt egymás Bäcklund-transzformáltjának szokás nevezni. Ha a két (nemlineáris) parciális dierenciálegyenlet ugyanaz, akkor auto-Bäcklund-transzformáltról beszélünk. Így a klasszikus Bäcklund-transzformált mai nyelven a sine-Gordon-egyenletre vonatkozó auto-Bäcklund-transzformáció. A Bäcklund-transzformáció fontos szerepet játszik a szoliton-elméletben, ami manapság is igen divatos kutatási téma. A szolitonokra konstans sebességgel utazó, alakjukat mindvégig meg®rz® hullámokként kell gondolni, amelyek bizonyos nemlineáris parciális dierenciálegyenletek megoldásaiként állnak el®. elvnek. A legérdekesebb dolog a szolitonokkal kapcsolatban, hogy eleget tesznek egy nemlineáris szuperpozíciós Mivel a sine-Gordon-egyenlet is rendelkezik szoliton megoldásokkal, így dolgozatunk utolsó részében kitekintünk a szolitonok világába, és az így megszerzett tudást rögtön felhasználjuk szemet gyönyörködtet® állandó negatív görbület¶ felületek készítésére
2018. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
2..Nem mondták még neked hogy a kollégiumokba be szabad tőrni csak a Roxfortba nem?
2018. júl. 7. 11:03
 5/47 A kérdező kommentje:
3...Egy egyszerű osztásos transzformáció eredményesebb lett volna,de te tudod.Te szenvedtél az eredménnyel nem én. :-D
2018. júl. 7. 11:06
 6/47 A kérdező kommentje:
1...Én a nap bármely szakában trollkodom mert tényleg vidám dolog,de arra lehetőleg vigyázok,hogy ne bántsak meg senkit.Ez úgysem fog sikerülni,mondod te és igazad van,bár azért még akadhatnak kivételek. :-P
2018. júl. 7. 11:08
 7/47 anonim ***** válasza:
5 nah csak ne trollkodj kérdező, hogy vagy egyébként?
2018. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

# 4

Honnan tudtam volna? Múltkor a World of Warcraftba törtem be, de onnan is kiközösítettek, mert dagadt vagyok :'( Majdnem taurennek néztek.. :O

2018. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
2...Ne várj együttérzést,itt is bántani fognak ha hozod a formádat és trollkodsz Most mi van?!Megsértödtél?Na ne má. :-D
2018. júl. 7. 11:11
 10/47 A kérdező kommentje:
7...eddig jó voltam de olvastam a leszóló írásod és még az élet kedvem is le ment minusz alá.Muszáj volt elrontani a kedvem?Nem ígaz,jó a kedvem és trollkodom tovább ezerrel.És most mit teszel?Megversz?Hahahahaaaa,nem vagy te olyan... :-D
2018. júl. 7. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!