Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egyáltalán vannak, mik a...

Ha egyáltalán vannak, mik a legviccesebb kérdések, és válaszok, itt Humor kategóriában?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve regisztráltam, de még csak elvétve sem olvastam olyat, amitől szét röhögtem az agyamat... Van egyáltalán humoros kérdés itt? Vagy csak a Tarlós István írogat ide?


Máshogyan fogalmazva: ha egy terrorista betörne hozzád, és attól tenné függővé a további életed, hogy tudsz e neki mutatni egy elképesztően vicces kérdést, innen, akkor vajon melyik fenomenális poén mentene meg?


2018. júl. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kategória ma már csak hulladékgyűjtő. A többi kategóriában való trollkodást, kamukérdést esetleg nem törli a moderátor, hanem ide száműzi őket. Humor vagy poén csak elvétve van bennük. Sokukra válaszolni sem lehet, mert valós kérdést nem tartalmazó eldöntendő mondatok, vagy humorosnak vélt nyári szünetbeli unalomból kiírt szövegek.
2018. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 1.!

Én ilyenből naponta kiírok 5-t szeretsz engem?

2018. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!