Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség! Elraboltam egy...

Segítség! Elraboltam egy földönkívülit?

Figyelt kérdés
Éppen a határba jártam éjszaka kocsival, mondom mi ez a fényes cucc, feldobtam a platóra hátha leadom mélybe. Reggelre nézem ez egy csészealj. Felvettem a katonai mintás gatyám és betekertem a fejem alufóliával, védőkesztyűbe kinyitottam feszítő vassal az ajtaját, és abban a pillanatban mikor megpillantottam hogy miféle léns ez hát hanyatt is estem, Soros György volt.

#sajnos #térítjük
2018. júl. 12. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Add el a kormánynak, biztos jó sok pénzt adnak érte.
2018. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legalábbis hasonlít rá. De szürke és nyávog mint egy cica. Valami védőruhát visel. Fura módon értem amit beszél van neki valami fordító cucca. Estére totál összehaverkodtunk, most alszik. Azt mondta na reggel elmegy mert jön az egész flotta, fel akarják venni a kapcsolatot az emberiséggel, mi vagyunk az eslő idegen faj akiket találtak a galaxisban magukon kívül, már sok ideje figyelnek minket csak nem tudják hogy mennyire jó ötlet a kapcsolat felvétel mert baj lehet, de most már megunták a várakozást. Vakahonnan a Galaxis túlsó feléből jöttek, egy anyahajón ami álcázva van a naprendszerünkben.
2018. júl. 12. 03:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl értelmes nem lehet, ha hagyta magát elrabolni.

Szivesen segítek - neki, hogy megszabadulhasson tőled.

2018. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen regisztráltasd, bár most van ugye ez a Stopsoros törvény, lehet, hogy lecsuknak, mert elősegítetted a bevándorlásukat.

Még csak az hiányzik, hogy civil legyél, mert akkor neked annyi.

2018. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Négyes-nek megy a pacsi :)

Éppen arról beszélgettünk az idegennel hogy küldenének e egy kis robbantást a kormányhivatalokra, de sajnos békés szándékkal jönnek...

2018. júl. 12. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a földönkívüli nem jogosult menedékjogra. Egy földön kívüli országban sincs háború... Szerintem dobd át a kerítésen.
2018. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te olyan kemény vagy, hogy nem a földönkívüliek rabolnak el téged, hanem te a földönkívülieket.
2018. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD
2018. júl. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!