Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetek BruceLee?

Hogyan lehetek BruceLee?

Figyelt kérdés

Igazi brucelee akarok lenni, betont akarok zúzni és full szálka meg izom legyek. Olyan akarok lenni mint Swarci BruceLee vegyítve. Ne legyen rajtam semmi más csak izom!!

Ilyen edzésprogramot akarok összeállítani, emellet szeretném gyakorolni a harcművészeteket is. Mit ajánkotok hogy Terminator 10 legyek? Mondom tutira betont meg téglát akarok puszta kézzel aprítani, azt is gondoltam még a golyó elkapást és a vizen futást is gyakorolhatnám.



2018. júl. 18. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a jövő életdben nagyon akarj BruceLee-nek születni. Biztos sikerülni fog.
2018. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogy is, én most akarok acél lenni, ez a dolog nem várhat. A legkeményebb edzésprogramot akartam kifejleszteni.

Ötletek?

2018. júl. 18. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Lee régen halott. Belőled legfeljebb friss halott lehet...
2018. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Acél sajnos nem lehetsz, de beton még igen. Ebben segítségedre lehet valamelxik maffia...
2018. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig valami Shaolin edzésre gondoltam, mostmár m1, asszem be@asztam.
2018. júl. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!