Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Idegesítő lehet annak az...

Unknownguy kérdése:

Idegesítő lehet annak az embernek lennem, aki 100 000 000-ként kérdezi meg ezen a platformon, hogy "pszichopata lehetek-e? "

Figyelt kérdés

A kérdés maga onnan fejlődött ki jómagamban, hogy az általam úgy nevezett "felszínes baráti rétegem" (más szóval, akik barátként gondolnak rám(?), csak én nem viszonyzom

ezt az érzelmet) többször is komoly hangnemben, esetenként hangosan, neveztek engem pszichopatának, illetve elmebetegnek.. Nos én személyszerint nem látnám úgy, hogy

az lennék, de akkor mégis miért tettem fel ide a kérdést, valamelyest honnan gondolhatják rólam ezt, a szerintem tévképet? Mondjuk nem érzek senki iránt semmit sem,

mindenkit kedvem szerint manipulálok (imádom ezt a szót), vagy kedvében járok, annak érdekében, hogy a kisőbbiekben, a részemről hasznosan használjam őket, nem

érdekelve, miként éreznek ezen cselekvésem iránt.. Tehát kimondhatjuk tárgyként kezelem az embereket, továbbá a szükségleteimen kivül másfajta érzelmet nem igen érzek..

Mosntanra igen szokványossá vállt részemről, az hogy mindenről a gyilkolás jut eszembe, nem úgy, mint szemlélő, hanem cselekvő.. Folyton gondolkodom, hogyan lehetne a

lebukás kockázata nélkül kiontani egy embertársam életét.. Volt példa szadista hajlamú viselkedéseimre, késelés, verekedés Best Gore-on lévő élvezetem kiteljedése stb..

Jöjjön a fő kérdés, mit gondoltok? Leszögezném, jól tudom problémáim vannak, illetve minél előbb orvoshoz kéne mennem ezekkel.. Szóval ne erre reflektáljunk, hanem a többször is megemlített kérdésemre


U.I.: Most csaptam össze az egészet, elnézést a nyelvtanilag helytelen mondatokért!



2018. jan. 27. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát amit leírtál minden megfelel rá, szerintem ja, lehetséges.
2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Egy pszichopatának nem számít, hogy ő pszichopata e vagy sem. Neked miért számít? Nem akarsz Pszichopata lenni? Egy pszichopata válasza erre a kérdésre az lenne, hogy nekem mindegy.
2018. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Embertársaid" :D

Téged csak vonz ez a dolog. Túlságosan is könyvszagú amit leírtál. Nem csak ez az egy szó, maga az egész.

2018. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak szeretnel az lenni
2018. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál pontosan passzol a pszichopatákra, de igen, szerintem is csak azért érdekel mert a ,barátaid' ezt mondták rád, egyszóval szerintem nem vagy az. De szerintem a biztonság kedvéért menj el pszichológushoz
2020. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!