Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A muffinban mi van?

Titkoskert kérdése:

A muffinban mi van?

Figyelt kérdés

Muff?

In... De hogy van tovább?



2018. júl. 19. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Hogy tisztázzuk a dokogkat, kerestem neked egy muffin receptet!

A legegyszerűbb muffinrecept hozzávalói

20 dkg liszt

6 dkg olvasztott vaj

16 dkg cukor

1 tojás

2,5 dl tej

1 tk. sütőpor

1 csomag vaníliás cukor

fél citrom reszelt héja

1 csipet só

Így készül a legegyszerűbb alapmuffin

A lisztet mérd ki keverőtálba, add hozzá a cukrot, a vaníliás cukrot, a sót, a sütőport, a reszelt citromhéjat. Egy másik edényben keverd föl a tojást, öntsd a tejet, robotgéppel keverd habosra, folyamatos keverés mellett add hozzá az olvasztott vajat is.


A tejes keveréket öntsd a száraz hozzávalókhoz. A muffintésztát töltsd a 12 lyukas muffin sütőedénybe, majd told a 180 fokra előmelegített sütőbe. Kb. 20-25 percig süsd. Tálalás előtt hintsd meg fahéjas porcukorral.


NLCafé tipp: az alapreceptet dúsíthatod 4 evőkanál kakaóporral vagy 10 dkg apróra darabolt csokoládéval, de variálhatod a muffin receptet gyümölcsökkel, dióval, mogyoróval, mandulával is.


Forrás: [link]


Ne aggódj, sem muff, sem in nincs benne, bár én nem szeretem annyira, attól még(elvileg) finom. Nyugodtan próbáld ki, és nézd meg, hogy semmiféle muff ill in nem lesz benne. Ha esetleg ez a recept nem tetszene, az interneten rengeteg fent van!

2018. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. + megtaláltam a muffint a Wikipédián is. Ezt inkább csak linkelem, nem másolgatom ki, majd talán elolvasod.


[link]

2018. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

De most miért kell offolni, egyébként is a szabályzat tiltja.

Kevesen tudják de az igazi Muffinban, van egy pici Muff szőr, attól lesz olyan igazi a zamata.

2018. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A troll, felesleges, hülye kérdések kiírását is tiltja, mégis felteszik őket. Nehogy már az legyen a baj, hogy valaki normálisan mert válaszolni egy hülye kérdésre is...
2018. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Muff vagy maffia.
2018. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért tiltaná a szabályzat a "hülye" kérdéseket ha szándékosan van külön humor kategória?
2018. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nokedl-in
2018. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

m betű

u betű

2 db f betű

i betű

n betű

2018. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves #3, #6. #1, #2-es vagyok. Amikor kiírta a kérdést, és válaszoltam rá, akkor még az étel, ital kategóriában volt. Az, hogy közben már nem, arról én nem tehetek, a válaszomat nem tudom törölni. Ha a humor kategóriában van alapból, akkor olyan választ kap.
2018. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hjajj bocsi. #4 illetve #6.
2018. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!