Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebben a muffinban mivel lehet...

Ebben a muffinban mivel lehet helyettesíteni a barackpálinkát?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 4. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán rummal. Vagy ha magával az alkohollal van gondod, akkor hagyd ki nyugodtan. De ha száraznak érzed a tésztát, mert úgy gondolod, hogy pont az a 3 kanál folyadék hiányzik belőle, akkor használj sima baracklé üdítőt a pálinka helyett. :)
2010. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Oxa válasza:

Szia!


Ha az alkohollal van probléma, akkor kaphatók különféle aromák süteményekbe, és azzal tudod helyettesíteni!


Ha az alkohol fokával, akkor egy-egy könnyebb pl. likőrrel!

2010. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy kiskorúnak nem adnak alkoholt a boltban:) köszi a válaszokat
2010. dec. 4. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyümölcslével, pl. 3 kanál almalé, 3 kanál narancslé, stb. Sok receptben ez szerepel. :)
2010. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon jó muffin recept, már többször megsütöttem.Ha nem volt pálesz itthon, akkor vhiskyt tettem bele ( illetve ebbe áztattam a mazsolát.)Ha nincs alkohol otthon , akkor vegyél a boltban baracklikőr aromát,tedd teába, pont olyan jó lesz!Ne ijedj meg, ennek a sütinek a tésztája sokkal sűrűbb, mint a megszokott, de ennek ilyennek kell lenni!
2010. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megsütötem:)jó illata van:)

nem vettem aromát, meg amúgyse volt a boltban, csak vanílíia meg rumaroma,ezért tejet adtam hozzá.

a süti tetejét csokival vontam be

2010. dec. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!