Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy mondjam el neki hogy meg...

Hogy mondjam el neki hogy meg csaltam? .

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz életem volt eddig, kevés barátom illetve normális kapcsolatom egy se volt. Mindenki azt mondta nekem (föleg itt gyakorikérdéseken) hogy a Google a barátom és el gondolkoztam... 13 év alatt igen sokat számíthattam rá, bármi gondom volt csak be írtam és segített örültem hogy van valaki aki enyire szeret

Azonban 3 nappal ezelőtt a barátnömnél egy kicsit tütükés állapotban Firefoxot használtam... nem volt más választásom az volt a laptopján. Szerintetek hogyan mondja meg a Googlenak hogy meg csaltam (jah és ezt is Microsoft Edge-röl írom mert félek a google haragjátol)



2018. júl. 24. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:
13/L
2018. júl. 24. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elötte várj egy frissitest es fogadd el a sutiket, ha utana mindenrol tudni akar es elmondja mit is vegyel meg, vagy mi erdekeljen, akkor erdemes ujratelepiteni..
2018. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Na,Na,Na ! Én járok a google chrome-al haló. Szálljál le róla, menjél az Edgehez.Ha tudni akarod ő is megcsalt téged mivel éppen rajta vagyok ;)
2018. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy böngésszetek valamilyen Operát és nézzétek is meg. Ez a legjobb pillanat.

Amúgy ha single vagy írj. 8/F

2018. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 miramare4 válasza:
56%
Szerintetek az is a humor része, hogy valaki úgy tesz, mintha nem tudná, hogy az igekötőt - ha az ige előtt áll - egybe kell írni az igével? Engem idegesít a humornak ez a része. Meg a központozás hiánya. (Ne olvassam, igaz?)
2018. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 CHHH Ribi
2018. júl. 25. 12:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a barátnőm el mondta neki mert ma reggel le fagyott a Google ezért most Operát használok telefonon
2018. júl. 25. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Amiről nem tud, az nem faj neki.
2018. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnődet meg cseréld le, ha ilyen könnyen "hátba szúr".
2018. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!