Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Öreg barna vagyok nappal,...

Öreg barna vagyok nappal, fehér ifjú vagyok éjjel üvegből van a szemem 9arcom van de nincs fejem az égbe énekelek de nincs hangom mindenhol vagyok és sehel. Ennek mi a megfejtése?

Figyelt kérdés
Régóta agyalok rajta de nem sikerül megfejtenem valaki?
2018. júl. 30. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne agyalj tovább, ez a Lakatos család a nyóckerből.

Mindegyik szemüveges amelyik esetleg talán nem, azon meg napszemüveg pompázik és nappal csak az öregek koldulnak, de éjjel a fiatalok járnak betörni, pont kilencen vannak, de nincs vezetőjük és mindenhol ott vannak, de sehol sem tudják őket megfogni.

Aztán meg tisztára fahangjuk van, de mégis torkuk szakadtából kornyikálják az aranyeső mond meg nékemet, meg a deszpászítót és egymást verik a gitárral, ha valamelyik véletlenül rátalál a taktusra.

Mondjuk ez ritka eset.

2018. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te valamelyik animéből jöhettél. Ez itt nem a te világod. Meg kell találnod biztos valami ősi ereklyét, hogy hazajuss. :)
2018. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9 ágú csillár.
2018. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!