Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár napja bánt a fény, a...

Pár napja bánt a fény, a bőröm egészen sápadt lett pedig elötte kifejezetten barna volt, erősebben hallok minden elhaladó kocsit, és bármit ami zajt csap, éjjel nem alszom nappal viszont képtelen vagyok ébrenmaradni. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

hát a leírás alapján mindenkinek az jutna eszébe hogy vámpír lettél :D

nem nőttek meg a szemfogaid? :D:D

egyébként nem találkoztam ilyennel még:)

2008. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

vámpír lettél! :D

nem látsz magadon harapásnyomot? :D

2008. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Van más magyarázat is. Sokat voltál napon napszúrást kaptál vagy valami hasonló, ezért bánt a fény. Este iszol egy csomó kávét, ezért éjjel fent vagy de mire feljön a nap elfáradsz. Nyitva van az ablak, tehát erősebben hallod az autókat és egyéb utcai zajokat, mint mikor be van csukva. xD Ez is lehet egy magyarázat erre. :D
2008. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos, de komolyan kérdeztem...
2008. aug. 3. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:

pff... értelmesek a válaszadók

hát én nemtudom:( neharagudj de muszály volt irnom mert ez erkölcstelen amiket ezek írtak..

2008. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!