Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti hogyan búcsúznátok el...

Ti hogyan búcsúznátok el méltó módon az elhunyt kedvenc mobiltelefonotoktól?

Figyelt kérdés
Volt egy régi felnyitós telefonom és sajnos meghalt. Nem tudtam rá vigyázni és az én hibámból halt meg. A lelkiismeret furdalás miatt szeretnék neki temetést vagy valami hasonlót. Gondoltam hamvasztásra is, de nem tudom mi lenne neki a jó és mi lenne környezetbarát megoldás is egyben. Ötletek?

2018. aug. 6. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt a kretén eget...
2018. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megfogod, elballagsz vele a legközelebbi hulladékudvarba, megkérdezed melyik konténer az elektronikai hulladékoké.

Odamész, bal kézzel kinyitod a konténert, jobb kézzel a telefont a konténer fölé viszed, majd elengeded. Becsukod a konténert. Távozol.


Mégis, mire számítottál?

2018. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ha ezt komolyan gondoltad...

Te nagyon durván beteg vagy...

Jobb is hogy nem ismerlek...

2018. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg,hogy akarja,ha nem válaszol baszogasd a földhöz,előbb-utóbb elporlad...
2018. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyre több ilyen kérdés van a mai nap, ennyire nem bírjátok a meleget?
2018. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is add meg a módját hűséges társad elbúcsúztatásának.

Halk zenét javaslok, a terem közepére kitéve egy egyszerű, de nemes anyagokból készült emelvényre a teteme, a gyászoló vendégek sorban körbejárhatják és kifejezhetik számodra a részvétüket.

Te egy kissé mellette és hátrébb fogadod a részvétnyilvánításokat, melletted áll támaszként az általad legjobban szeretett barát, vagy családtag, aki száraz zsebkendővel is ellát, ha szükséges, hiszen az ember ilyenkor feltétlenül elérzékenyül, ha eszedbe jutnak a régi szép idők, amikor együtt éltétek át a viharos hétköznapokat, társad volt ő örömben, bánatban, szerencsében és megpróbáltatásokban.

Kicsi kis kedvenced elvesztése rettenetes lehet, őszinte részvétem, nem is tudom, hogy bírod így tartani magad, én írni sem tudnék, csak rázna a zokogás és lehet, hogy még az élet is elvesztené az értelmét arra a kis időre, amíg meg nem szakadna a szívem.

Jaj, jaj, jaj!

Micsoda tragédia!

Borzalmas!

2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, tartsd egy urnában a polcodon és "örökké" veled lesz. Nagy előny, hogy nem kell előtte elhamvasztani...
2018. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

El ne feledkezz a FB profilképed egy hetes befeketítéséről.

Úgy látom, manapság ez az egy élvez prioritást.


Meg persze kell búcsúversike.


Elhagytál.

E sok év után érthető.

Elmentél, mint pincében a térerő.

Emléked örökké fájó seb,

Bár ma a legvackabb teló is sebesebb.

Elmentél tőlem, drága kamarád,

Hiányolom csonthomály kacat kamerád.

Szavam szavamba ölthetem,

Fáj, hogy utódod naponta tölthetem.

Ha azt várnám tőle, mint tőled,

Ráb..sznék,

hisz az új okostelókban

Nincsen Snake.

2018. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köss rá egy nagy követ, és irány a Duna!
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!