Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tehetnék feljelentést?

Hol tehetnék feljelentést?

Figyelt kérdés
Szomszédaim - akikkel sajnálatos módon, és tőlem független okokból kifolyólag közös udvarban lakunk - ebben a nagy hőségben kijönnek az udvarra, a nők fürdőruhában, a férfiak egy szál gatyában, de ők valamennyien oly rondák, hogy maga a látvány, kimeríti a "vizuális környezetszennyezés" fogalmát.

2018. aug. 6. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
megnéznék egy képet rólad, ránézésre mennyit kapnál a bíróságon. a többit meg tárgyalás után
2018. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Képet nem tudsz megnézni rólam, mivel nem töltök fel magamról fotót olyan helyekre, ahol idegenek is láthatnák. Amennyiben arra gondoltál a "közös udvar" említése kapcsán, hogy esetleg nem az idén barnult vagyok, úgy tájékoztatlak, hogy szemem kék színű, hajam világos barna, vagy ahogy ma divatosan mondják - sötétszőke -, egyéb ismérveim: 29/178/93/63/93, lábam mérete 38-as. A szomszédaim méreteit inkább nem részletezném, mert elég sokan vannak és azokat a paramétereket valamennyit itt nem tudnám felsorolni. Bocs.

2018. aug. 6. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
De oda vagy a méreteiddel. Attól még lehetsz ronda. Bocs, nincs humorérzékem a nagyképűekhez.
2018. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok nagyképű, és egyáltalán nem vagyok oda a méreteimtől. Nekem a szomszédaimmal vannak problémáim. Szívesen ecsetelem őket, és pusztán a szemléltetés indokán írom le így a külsejüket:

A férfiak fele úgy néz ki, mint Deni DeVito, másik fele, úgy néz ki, mint Bad Spencer idősebb korában. A nők hasonlatosak, mint a Gagyi mamivá maszkírozott Martin Lawrence. Ha ezen aspektusból indulunk ki, úgy jómagam lehetnék mellettük egy Catherine Zeta-Jones, vagy egy Julia Roberts.

De ezek a megállapítások pusztán csak a méretarányok és kinézetek érzékeltetésére vonatkoznak. Semmi közük ahhoz, hogy én milyen ember vagyok, és mit gondolok magamról.

2018. aug. 6. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az "egi hatalmaknál". Így jártál, ezt dobta a gép...
2018. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj a sintérnek.
2018. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülj addig amíg Soros nem telepíti be hozzád a migráncsokat
2018. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5-6-7!

Köszi szépen, már ez rengeteget segített, mert legalább jót derülhettem a "nyomoromon"!

2018. aug. 7. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Libbenj ki közéjük, szépüljön egy kicsit a környezet, vagy fújd be őket legalább zsivanzsival...
2018. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!