Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha betesznek egy csomag...

Ha betesznek egy csomag pattogtatni való kukoricát a számba hamvasztás előtt, akkor az kipattogna vagy sem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerkntem kipattogna de el is égne ugyh már senki nem csemegézne belőle ... az lenne az utolsó vacsorád ?
2018. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ma én is ezen gondolkoztam
2018. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, holnap feltétlenül próbáld ki. Kíváncsi vagyok én is, feltétlenül írd meg, hogy mi lett a kukoricával.
2018. aug. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mindenesetre mondd meg a családtagjaidnak, hogy ez a vegakaratod es akkor előbb- utóbb kiderül...
2018. aug. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
"Jó kérdés, holnap feltétlenül próbáld ki. Kíváncsi vagyok én is, feltétlenül írd meg, hogy mi lett a kukoricával." Ha már elhamvasztották, akkor baromira nem fog már tudni többé neten írogatni semmit se.
2020. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Ez egy vicc, még ha morbid is. Nem kell komolyan venni😄

2020. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipattog, utána elszenedesik. Kevesebb, mint az utolsó vacsora.
ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!