Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Először is senki ne itélkezzen. Lehet túlgondolom a dolgokat,hát na élénk a fantáziám.


Úgy pár hónapja kezdődött. Nagyon sokat stresszelek,és amikor dühös leszek,eszméletlen dolgokra vagyok képes. Komolyan..utánna meg mindent megbánok.

Az is lehet,hogy vérfarkas vagyok?



#Werefolv
2018. szept. 2. 13:48
1 2
 1/17 leértékelt ***** válasza:
100%

"eszméletlen dolgokra vagyok képes."

Hmmm...talán folyton elveszted az eszméletled? 🤔

2018. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 leértékelt ***** válasza:
Eszméleted*
2018. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Talán te,amikor azt hallucinálod,hogy este hirtelen reggel lett!
2018. szept. 2. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Elveszíteni csak azt lehet ami van.
2018. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vérfarkasok nincsenek!
2018. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De lehet.
2018. szept. 2. 16:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Farkasember vagy bizony. A korai kontrollvesztés a friss lükanthroposzokra jellemző. Ezért nem szabad meztelenül farkasbundából készült övet tekerni a derekad köré, én mindig mondtam!! Hamarosan összenő a szemöldököd, karmaid lesznek, és sörte nő a nyelved alatt. A következő teliholdig 23 napod van! Keress egy gyanús öregasszony klubbot, és gyűljetek össze az éjszakában. Ők majd rituálé keretében megszabadítanak az átoktól. Nem kell más, csak a sebszőröd (mivel ilyened már kell, hogy legyen, ha megvágod magad) és farkasfű. Sok szerencsét!
2018. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Mégegy idióta. :(
2018. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es csak viccelt!!! 😂😉
2018. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is csak szórakozik. Mert mi az már, hogy „werefolv”? Kötelező volt a kulcsszó, és inkább valami hülyeséget akart megadni, mert nem komoly a kérdés.
2018. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!