Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Gulyasarni66 kérdése:

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni Asthar Sheran galaktikus parancsnokkal?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyom Asthar úr fényére, és kíváncsi lennék hogy hogyan tudnám vele felvenni a kapcsolatot. Válaszokért előre is köszi!

#igazság #Asthar #sheran #universepeople
2018. szept. 4. 08:31
 1/3 anonim válasza:
Én vagyok a közvetítő. Ha küldessz nelem tízezer eurót, akkor küldöm a teendőket.
2018. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Parancsnok NŐ!


Vicceltem. Inkább kezeltesd magad.

2018. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Search this site...



KRISTÁLYHANG

KRISTÁLYHANG

"Bízom az Igazság és a Szellem erejében, ezért hiszek az Emberiség jövőjében." Albert Schweitzer

Hey there! Thanks for dropping by KRISTÁLYHANG! Take a look around and grab the RSS feed to stay updated. See you around!


Category: 1 óra 1 angyallal


Egy óra egy Angyallal / 2013-11-07/ 2. rész

Filed under: 1 óra 1 angyallal — 1 hozzászólás 2013-11-16

Egy óra egy Angyallal / 2013. november 7.


Linda Dillon közvetítése


Mihály Arkangyal: Látlak! Szeretlek! Elköteleződöm! – 2/2. rész


AA-Michael-55


1. rész: [link]


2. rész


AAM: …„Én kötelezettséget fogok vállalni,” és azt választod, hogy elkötelezed magad azokkal, akik ugyanazt a döntést hozták meg, és akiknek frekvenciája bizonyos természetű – nem azonos; egyikőtök sem egyforma – de olyan frekvenciával rendelkező, amely harmonikus, és lehetővé tesz egy ilyen természetű metszőpontot, összetalálkozást és egyesülést.


Azok ti vagytok, az emberiség, a közösség, eme személynek

2018. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!