Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt ki ismeri? (Többi lent)

Ezt ki ismeri? (Többi lent)

Figyelt kérdés

www.foldimennyorszag.hu

Légyszives olvassátok végig mielőtt lehurrognátok.Ha kérdésetek van írjatok !



2014. júl. 15. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1.: [link]


2.: Hideg lehet odalenn, ha annyira kell fűteni, hogy tüzük nálunk vulkánoknak látszanak.

2014. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Na ne... Erre nem vagyok felkészülve.

Miket el lehet hitetni az emberekkel...

2014. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Csak beleolvastam.

Galaktikus Föderáció (nem éppen a Star Trekes), üreges Föld, Lemuria/Atlantisz. Tipikus Ezo/konteos cikkek egybeírva. Semmi extra, semmi újdonság nincs benne.

2014. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hiányoznak a források ! Például ez a Telos városnév el nem tudom képzelni honnan jött :-)
2014. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Napfonat ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem
2014. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már évek óta ismerem, és nekem nagyon tetszik ez az oldal!
2014. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
aki hisz benne annak ajánlanám hogy mélyedjen el benne hogy felébredjen.agymosás megy mindenhol..
2014. júl. 15. 21:27
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább ebben hiszek!

YouTube:

Negyedik típusú megtévesztések -A földönkívüliek leleplezése

AZ UFO-k, az okkultizmus és Krisztus második eljövetele


http://www.youtube.com/watch?v=EJ8yUiuvjog

[link]

Exo-vaticana

[link]


Démonikus hadsereg: [link]



A Biblia konkrétan figyelmeztet minket, hogy az utolsó napokban, démoni megtévesztés növekedni fog. Emlékeztetnünk kell magunkat, hogy a lényeg a sikeres megtévesztés, hogy valami úgy tűnik, hogy mi nem; vagy fordítva, hogy valami nem az, aminek látszik. Hisszük, hogy UFO-k, és a jelenség az úgynevezett "gabonakörök" ebbe a kategóriába tartozik.


Sátán tudja, hogy a Biblia igaz, és ő tudja, hogy mi jön, és ő tudja, hogy ő személyesen fog veszíteni, és ő tudja, mikor.

2014. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Napfonat ***** válasza:
100%

9-es.

Én nem hiszek ezekben a "János jelenései" mesékben, legalábbis nem tudom elfogadni a jelenkori történésekre.

Amióta megírták azt a könyvet, azóta a Világ sohasem volt ennyire "élhető", mint most.

Ezzel nem azt állítom, hogy most annyira élhető lenne, de a Világ ezen fertályán nagyon jól elvagyunk.

Ha megnézzük az elmúlt kb. 2000 év történelmét a térségben, akkor beláthatjuk, hogy a végítéletet bármelyik MÁSIK időszak sokkal jobban "megérdemelte" volna, mint a jelenlegi. Bizonyára sokan végítéletként élték meg a Római Birodalom összeomlását, a Hunok invázióját, a Nagy Népvándorlások korát, a pogányok keresztény hitre való erőszakos áttérítését, a tatárjárást, a pestisjárványokat, a török hódoltság idejét, a parasztlázadások és forradalmak idejét (1848, 1956), az I. és II. világháborúkat, a holokausztot, a kommunista üldöztetéseket. Hogy csak a Kárpát-medencénél maradjunk...

2014. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!