Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerelmes lettem a férjembe,...

Szerelmes lettem a férjembe, most hogy közöljem ezt vele?

Figyelt kérdés
Ő ezt még csak nem is sejti. Úgy néz rám a nagy szemeivel, hogy majd kiugrik a szivem. Mindig az ő nevét irogatom az íróasztalon lévő papírcetlikre, meg az ő fényképeit nézegetem, amikor ő épp wc-n van vagy fürdik, mert már annyira hiányzik. Múltkor majdnem bevallottam neki, de aztán nem mertem megtenni. Félek, hogy bolondnak fog engem nézni. Egyszer a kapcsolatunk elején azt mondtam neki, hogy cukibaba és aznap furcsán nézett rám, míg meg nem magyaráztam neki miért mondtam. Aztán csak úgy füllentettem neki valamit, nehogy félre értse. Valaki volt már így?
2018. szept. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig már elkezdődött az iskola...😬
2018. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia drágám !

Mióta észrevettem, hogy írogatsz a GYIK-re, kíváncsi lettem , hogy mit írsz.

Azonnal rád ismertem a kérdésed alapján.

Tudom, hogy nagyon szerelmes vagy belém, hisz a múltkor is megkentél nekem egy zsíros kenyeret. Lehet ezt másképp értelmezni ?

:)

2018. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia édesem, remélem, hogy megtudsz nekem bocsájtani. Küzdöttem ellene, de aztán csak megtörtént és azóta nem tudlak kiverni a fejemből.
2018. szept. 7. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami latin amerikai szappanopera Rodrigo és Manuela között?

Nem lesz happyend szivi, mert már soha nem fog megkérni, sőt María Carla Candela felé kacsintgat, de sebaj, mert neked ott lehet García Carlos Gonzalo, aki megőrül érted.

puszikállak, cupp, cupp, cupp

2018. szept. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szokványos a dolog, az biztos. Szerintem kérd szakember segítségét. Kíváncsi vagyok mit fog javasolni. Nyomd el magadban? Keres más partnert?

Nem irigyellek...

2018. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közöld köbe vésve.

Sírkőbe.

"Szerelmem" felirattal.

2018. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Wtf
2018. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Na, szegény postás most aztán csengethet százkétszer is.
2018. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet ma megmondom neki, hogy szeretem, de félek, hogy megsértődik emiatt és elfog hagyni. Te jó ég, nem bírnám ki
2018. szept. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!