Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a barátommal azt, hogy szerelmes vagyok egy lányba? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba.Van egy barátom aki útján megismertem a lányt.A lány meg a barátomról készült képek alapján legjobb barátoknak tűnnek.A lánnyal ritkán beszélgetünk,mert én általában a barátomhoz szoktam menni szünetekben beszélgetni.A barátommal elég jól elvagyunk.Amikor a barátom felhozta a szerelem témát,megkérdezte,hogy ki tetszik nekem.Azt mondtam,hogy senki,visszakérdeztem és azt mondta, hogy neki sem tetszik senki.A lánnyal nem nagyon kezdtem még el ismerkedni,majd pár hét múlva akarok vele ismerkedni.(Egy k*csög "barátom" miatt kell várnom,ezt ha nem baj nem fejtem ki,hogy miért.)A barátom,ha megint fel fogja hozni a szerelem témát nem fogom tudni neki elmondani,hogy kibe vagyok szerelmes,de szokta nekem mondani,hogy kéne nekem már egy barátnő.És ő lehetne az első szerelmem akivel tényleg úgy érzem,hogy összejöhetünk.16 éves fiú vagyok a lány 18 éves a barátom 19 éves.Gondoltam arra is,hogy mielőtt beszélgetnék a barátommal innék valamilyen alkoholos innivalót és kicsit részegen mondanám el neki,hogy kibe vagyok szerelmes,mert úgy elmúlna az idegességem nagy része és nyugodtabb lennék.Ismerkedés előtt jó ha szemezek egy lánnyal?Szerintetek van esélyem?Ti mit tennétek a helyemben?

2016. febr. 24. 00:14
 1/6 anonim válasza:
83%
Várj két évet. Addig úgy sem ihatsz alkoholt és fő a nyugalom!
2016. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de van egy személy aki tud nekem venni alkoholt.Meg mondani könnyű,hogy fő a nyugalom.(Ha ezt sértésnek veszed,akkor bocsi,mert nem annak szántam.)
2016. febr. 24. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A történet feléig azt hittem, hogy egy csaj vagy, aki rájött, hogy biszex. Aztán jött a fordulat :D Szerencsére van tapasztalatom 18 éves lányok meghódításában, és 99%-ban nem tesze-tosza 16 éves iskolásfiúkra vágynak, hanem ambiciózus férfiakra. Persze egy próbát megér, de ne nagyon lovald bele magad...
2016. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, ilyet sem szartam még. :D A haverjának nem meri elmondani, hogy szerelmes egy lányba! ;D Hát én beszarok. ;D Erre nincs mit mondanom, hanyatlik a generáció. :DDDD


De, hogy válaszoljak a kérdésedre: "Beleszerettem xy-ba!"


Úúuu, de bonyolult!! :D De most jót röhögtem, köszi szépen! :D

2016. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!A lány meg a barátom talán a legjobb barátok és 3-11 éve ismerik egymást.(Nem tudom,hogy hány éve csak bekalkuláltam.)És lehet ,hogy a barátom megharagudna,mert ha neki is tetszik akkor sz*r ügyem van és lehet,hogy ez a barátságunk végéhez vezethet.(Mellékesen a lány a barátommal jár egy osztályba.)Tessék röhögjetek csak ki,engem nem zavar!
2016. febr. 24. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne szívassátok már, olyan aranyos! :)))


Ha tényleg barátok vagytok, elmondhatod neki nyugodtan, hogy tetszik a lány. Ha neki is tetszik, akkor legalább meg tudjátok beszélni, hogy mindketten hagyjátok őt és így a barátságotok sem sínyli meg.


Egyébként szerintem viszonylag ritka, hogy a lányok fiatalabb fiúkkal jöjjenek össze, mert -mivel a lányok hamarabb érnek, a fiúk pedig később- a 2-3 év korkülönbség "ideális" egy kapcsolathoz. Egy 20-21 éves fiú van olyan érdeklődési, kapcsolati, érzelmi-értelmi szinten, mint egy 18-19 éves lány.


Megpróbálhatod, de az ilyen idős leányzók már inkább a komolyabb kapcsolatok, a férfiak és nem fiúk irányába tekintgetnek. :)

2016. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!