Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez az álom mikor oké, és...

Ez az álom mikor oké, és mikor nem?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy fel akartam ülni egy motorra és akkor megláttam az égből egy nagy fényt azt hittem hogy csak a lidlis logó világít de nem, mert azok az ufók voltak, felemeltek és akkor hirtelen ruha nélkül lettem, csillámpónikat láttam és a háttérben new progressive mixek szóltak és egy diszkóban voltam, koktéloztam és meztelenül táncoltam, aztàn odamentem egy bácsihoz megkérdeztem mennyi az idő de a lidlis logó volt az arca helyett erre elkezdtem nevetni és addig nevettem hogy megjelentek az ufók és keresztülúsztam velük egy szivárványfolyosón mint amikor az ember vizicsúszdán csúszik le, aztán télikabátba voltam és megláttam egy csacsit , azthittem az egy motor és ráültem hogy vigyen el a Lidlibe, de a cbaba vitt, ahol posztmodern öreglányok voltak és táncoltak a kasszába és azthiszem megint meztelen voltam, de akkor megláttam kint a holdat és a helyén egy lidlis embléma volt és azt mondták az ufók segitenek nekem eljutni odáig ha rá àllok arra a trambulinra ott, hát rá álltam és egy szivárvány galaxison keresztül feljutottam a Holdig ami már tényleg a lidli volt és vettem eztazt aztán jólaktam. Szted ez oke?

22/L



2018. szept. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké
2018. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
🦄
2018. szept. 11. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelmesen hallgasd végig

https://www.youtube.com/watch?v=_QoxIwfbQIA


(Szögletes Üveggolyó - Kik az őrültek)

2018. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alaposan meg kellene, hogy vizsgáljalak.

Holnap reggel látogass el hozzám, ahogy szoktál, teljesen meztelenül és bízhatsz abban, hogy kikúrállak.

Személyit hozz, mert igazolnod kell a korodat, nyuszika.

2018. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezet ehettél.
2018. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!