Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem dobjuk össze a...

Miért nem dobjuk össze a pénzt mi magyarok és veszünk egy szigetet amire elköltözünk, hogy minél távolabb legyünk a hanyatló nyugattól és a migránsoktól?

Figyelt kérdés
Természetesen Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Urunkat is visszük magunkal, hogy megvédjen minket a benszülöttektől a lakatlan szigeten!
2018. szept. 20. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy ezeknek a képzelgéseknek mi értelme van. Lehet el kéne menned politikai detoxikálóba.
2018. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező csak viccelni akart első.
2018. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

#2 egyáltalán nem viccesek ezek a napi szintű harmatgyenge troll kérdések.

lassan már csak az Orbán fóbiások meg a 15 éves trollok járnak fel ide kiélni magukat.

2018. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

#4

Amikor azt hiszed, ennél lejjebb már tényleg nem süllyedhet a színvonal.. és mégis :)

2018. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

#5 mostanában (sajnos) a kelleténél több időt töltök ebben a kategóriában.

korábban volt egy jó ~1,5 éves kihagyásom, akkor is mint mindig ment a Fidesz fika megagyurcsányozás, de lényegesebben több "valódi" tartalmú kérdés íródott ki.

most meg az az 5-10 ide 7/24 járó ember jól kiéli magát a hülyeségekkel, és a színvonal tényleg erőteljes hanyatlásnak indult a másfél éves kihagyásom alatt.

2018. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem is rossz, nekem tetszik. Szeretem Magyarországot, de az éghajlatát nem annyira. Nem kéne a tél, a tengert meg imádom.


Valami déltengeri hely legyen, kb. az egyenlítő magasságában. El fogunk férni, a fejlett liberálisok úgyis maradnak itt, Európában. Nekünk meg ott milyen szép életünk lenne! Kialakulhatna egy tengeri, trópusi magyar kolónia.


Orbán nem kell, a régi világ embere. Valakit választunk, a tanácsadói posztot vállalom.


Tengeri herkentyűk, pálmák, fehér homok - magyar zászló alatt! Egy kicsi, de csinos parlament, magyaros építészeti stílusban. Bocskais kormányőrök. Egy kisebb alakulat hadsereg gyanánt. Halászat, gyümölcstermesztés, turizmus. Idővel adóparadicsom is lehetne. Az összes rosszfiú ott tartaná a lóvét, mi meg hallgatnánk, mint a sír, nem adnánk ki semmilyen infót. A profiton mi, alapító tagok osztozunk.


Benne vagyok. Találni kell egy ilyen helyet, leboltolni a bennszülöttekkel - ha vannak, jobb lenne lakatlan szigeten - aztán mehet.


Egész fellelkesültem! Kell tervezni címert, zászlót stb. Sok meló, az biztos. Aztán ott dumáljon az EU!

2018. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Magyar Szabadság Sziget(ek) lenne a neve. A Magyar Köztársaság tengerentúli külterülete, de nagyfokú autonómiával.


Az óhazát a liberálisok irányítják, a Szigetet az alapító tagok. Csak kihalásos úton lehet bekerülni a Kormányba. Választások nem lesznek.

2018. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Meghoztad a kedvem! Hihetetlen perspektíva!

Kinél kell fizetni?

2018. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*5

Szerintem jobban jársz, ha magára hagyod ezt a topikot. Lassan én is ezt tervezem. Ennél jobb úgysem lesz :P

2018. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez valami migránsideológia?

Mert ugye akkor a magyarok is migrálnának, emigráció, migráció, fene sem tudja ez esetben, hiszen innen kivándorolnánk, oda meg be.

Szóval mi van akkor, ha a bennszülöttek nem kérnek belőlünk és kerítést húznának fel, meg gumicsónakon a tengeren, nekem nem szimpatikus, arra csak kőkemény arabok, meg négerek képesek.

Gyalog mennyit kellene baktatni?

Hány száz, vagy ezer kilométert?

Meg aztán ott senki sem adna nekünk lakást, ingyen ruhát, ingyen élelmiszercsomagot, nem beszélve a havonta dukáló félmilliós pénzsegélyről, ami azért manapság egy migránsnak kifejezetten dukál.

Csövesnek meg menjen a fene, aztán nekem tetszik ez az éghajlat, meg a táj is, szeretem az Alföldet, a Balatont, elég nekem tengernek, cápa sincs benne, meg cunami és még csak nem is sós.

A hegyeket is szeretem, nem az Alpok, de annyi baj legyen, meg az ősi városokat, én itthon érzem itt magam.

Voltam már pár helyen a világban, de itthon akarok majd meghalni, ahol a szüleim sírja van.

Szeretem a kormánypártokat, meg a mindig nagyszájú ellenzéket is, miből gondolod, hogy azon a szigeten senki nem vágná oda, hogy - Eb ura fakó!- (?)

2018. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!