Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha alapvetően a fidesz szavazó...

Ha alapvetően a fidesz szavazóbázisát a szegények teszik ki, akkor a kormánynak nem az az érdeke, hogy minél szegényebbek legyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 20:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
főleg a XII. meg a II. kerületben szinte könyörögnek a segíjér
2018. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Na most már döntsétek el hogy a szegények vagy a jól keresők szavaznak a fideszre. Mert egyszer ezeket aztán azokat szidjátok.
2018. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Eddig az egykulcsos adóval jól járókat is szidtátok, akik csak azért szavaznak a Fideszre.
2018. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
A szegények azért szavaznak a Fideszre, mert figyelmen kívül hagyják a felesleges dolgokat.
2018. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%

Juj, most látom, hogy rossz helyre (Fidesz) szavaztam többszörösen is!

- nem vagyok szegény

- de nem vagyok annyira gazdag sem, amennyire szeretnék

- nem vagyok falusi

- nem vagyok analfabéta

- nem vagyok cigány

- nem kaptam krumplit

- nem kaptam utalványt

- nincs gyerekem

- nem nézek TV-t, így M1-et sem

- talán egybítes sem vagyok

és nem, ... nem vagyok egyik sem amit még ki fogtok találni kínotokban! :D

2018. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

A gazdagok jelentős része odaszavaz. Ok: egykulcsos adó.


A szegények jelentős része is, mivel őket meg lehet venni akár anyagiakkal (krumpli), akár faxságokkal (Állítsuk meg Brüsszelt).

2018. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem/igen/talán vagy mégsem. Nem lehet erre sem rájönni.
2018. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
A kormánynak az az érdeke, hogy kb. 3 millió szavazó függőségi viszonyba kerüljön a fidesztől, így ebben a választási rendszerben nagyjából biztosított a hatalmuk, amíg meg tudják osztani az ellenzéki pártokat. A függőségi viszonyba két fő csoport tartozik. Az egyik csoport anyagilag jól jár a fidesz intézkedéseivel, ők nem a szegény réteget képviselik. Egyik fő ismertetőjegyük, hogy nem jellemző rájuk a társadalmi szolidaritás, leszarják, ha a szegényebb éhezik, vagy szenved, csak a saját részüket kapják meg a húsosfazékból. Ebbe a csoportba tartozik az 5-ös hozzászóló is. A másik nagy csoport a mélyszegénységben élők csoportja, őket egyrészt propagandával, másrészt gazdasági függéssel (közmunka) tartják függőségben. Mivel ők kevésbé műveltek és tájékozottak, ezért a saját hosszútávú érdekeiket fel sem ismerik, könnyű őket a hatalomnak befolyásolni a kívánt irányba.
2018. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Micsoda rossz indulatúak a fidesz szavazók csak a saját pénztárcájukat nézik. Megnyugtatlak az egész világ ilyen. Mégis mit kellene nézni ?
2018. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

"Na most már döntsétek el hogy a szegények vagy a jól keresők szavaznak a fideszre. Mert egyszer ezeket aztán azokat szidjátok."


Mindkettő.

Szegény szavazói is vannak,akik totál ostobák.

Pl alig bírnak megélni,de a legnagyobb félelmük,hogy a migránsok ellepik az pár 100 fős falut,ahol laknak.


A jól keresőket egyértelműen nem érdekli a politikai,sem a migránsok,kizárólag a money.


A fidesz szavazók jó részének gyakorlatilag semmi haszna sincs a fideszből,más kormánnyal jobban járnának.

2018. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!