Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Allergiás vagyok a bankokra....

Allergiás vagyok a bankokra. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy alig van pénzem.

#allergia #bank #utalás. utálás
2018. szept. 28. 11:04
1 2
 11/18 Wadmalac ***** válasza:
Az MSpaint Windows alapelem, szóval ,ha nem linux vagy IOS, akkor már megvan neked is.
2018. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ááá.. télleg... (szabadkézzel szoktam rajzolni, mert szabad kézzel is rajzolni)
2018. szept. 28. 14:17
 13/18 Wadmalac ***** válasza:
Na de mi tegyek én, ha allergiás vagyok Bangkokra?
2018. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ajaj. Jó tett helyébe jót várj!

Na várj csak.

hm.

ajaj.

Hát az biztos, hogy ne utazz oda, de ezt gondolom, könnyű megvalósítani, és Gizike sem erőlteti gőzekével a dolgot. A tabletta is bevetésre kerülhet.

2018. szept. 28. 14:25
 15/18 anonim ***** válasza:

-A nyelvtan tanár úr csatlakozott a beszélgetésbe, miután a rendszer egy kritikus helyesírási hibát jelzett.

-------------

Télleg >> tényleg.


Már vége van a munkaidőmnek, ezért a többit most nem javítom ki. Azért egy egyest beírok.

-------------

-A tanár úr elhagyta a beszélgetést.

2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

télleg? eggggyes? Pedig megvan a megoldás>

hoz vezető út

Mégpedig, ha Gizikének mondom, hogy ne utálja bankba (brrr), hanem készpénzben adja ide a milliárdokat, akkor akkora pofont kapok, hogy Bangkokig (most Wadmalac brrr) szállok. A röppályából kell kiszámítani a homeopátiás gyógyszer összetételét, természetesen Bach-terápiával kombinálva.

Nyugodalmas jó éjszakát, a Tanár úrnak is!

https://www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA

2018. szept. 28. 22:52
 17/18 Wadmalac ***** válasza:
Rájöttem, hogy az allergiámat lenyomja a Jäger. Plusz jótékony hatásként könnyebb vele olvasni ezeket a magasröptű agyrémeket is. :D
2018. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De hát írni is könnyebb Jägerrel ilyet, nemcsak olvasni! Akkor tehát megoldódott minden gondunk. Kutyaharapást szőrével, há'de gyere Bodri kutyááááááá'huk
2018. okt. 1. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!