Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A sellők tényleg léteznek?...

A sellők tényleg léteznek? Múltkor mondta nekem egy unikornis de nem akartam elhinni.

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 18:02
 1/9 anonim válasza:
71%
igen igen léteznek, az unikornis azért mondta mert ő is az, onnan ismered meg őket, hogy az az unikornis, amelyiknek 15cm-nél hosszabb a szarva az sellő, és általában az unikornisok a macskákból lesznek, az is a méretek alapjától függ, szóval óvatosan a macskákkal, mivel az unikornisok egy fajtája gonosz, de csak az amelyik macskaként fehér vagy van benne fehér, ők hajlamosak a bűn elkövetésére, ha mégis lett egy ilyen macsornisod (gyűjtőnevükön szólítva) akkor azt feltétlen jelentsd a macsornis rendőrségen ... vigyázz a szempilláidra, abból nyerik az erőt
2018. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek, csak a szokásosnál eggyel több bélyeget kell bevenned.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, persze. A Mako szigeten élnek. 😀

Ha odamész teliholdkor, akkor te is sellővé válhatsz. 😀

2018. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az unikornisok szoktak füllenteni.

Lehet, hogy léteznek, lehet, hogy nem.

2018. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az unikornis selypít és laccsol, mert állandóan kérődzik, hogy legyen elég bélgáz a szivárványhoz.

Három marék fűvel a pofájában furán beszél.


Konkrétan most a süllőről beszélt, az meg tényleg van, csak qrva drága.

2018. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A sellők nem léteznek de a medvedisznóember és a badacsonyi görényember igen.

Feltehetőleg az unikornis őket nézte sellőnek egy kis porcukor felszívása után.

2018. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem léteznek, ufó barátom mesélte.
2018. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a sellők nem léteznek, csak a régmúlt korok tengerészeinek valahogy ki kellett magyarázni, hogy annyira ki voltak éhezve, hogy már a fókát is megdugták.
2018. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az unikornisom is elmondta ezt a pletykát. De én nem hittem el. Elindultunk megkeresni őket a Kilimandzsáró vulkánhoz, mert ott szoktak lubickolni. Amikor megláttak minket leköptek. Azóta sem látok a jobb szememmel.
2019. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!