Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a jobb háziállat a...

Melyik a jobb háziállat a pegazus vagy az unikornis?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy háziállatot, de nem tudok dönteni melyik legyen mert mindegyik nagyon tetszik. :( Szerintetek? A fő, hogy csendes legyen és hetente elég legyen etetni. Szerintetek melyik pukizik több csillámport? Ezt is kerestem a neten de nem találtam róla sajna semmit. :( Kérlek segítsetek dönteni.

2017. szept. 10. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem legyen pegakornis vagy unizus. Azok kétszer annyit pukiznak, csak ugye attól függ, melyik az apa meg az anya.
2017. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Komolyan?? 0.o Ez szuper!! És nem tudod esetleg hogy melyik a jobb, ha az unikornis az apa vagy az anya? Mert ez eléggé nagy beruházás lenne és nem szeretném a véletlenre bízni.
2017. szept. 10. 18:42
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Te most az idiótasági ranglétrán mekkora posztot is foglalsz el? Hogy fingtémát viszel ebbe is? Főidióta-őszőkesége esetleg a tiszt?!


A kérdés normális részére válaszolva : A Pegasus kis időráfordítással használható postai küldemények továbbítására is. Unikornisból nincs ilyen, az csak ilyen rózsaszín elkényesztetett lányoknak való cuki-muki paci... de mindemellett egy jobbára egy nagy idióta, buta faj.

2017. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
én sárkányt szereznék. Vagy egy Szfinxet O.o
2017. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
13%
Mindenképpen nikornis!A pegazus néha az arcodba is belepukizik és nagyon nehéz lemosni+a szemedbe is belemehet a csillámpor!
2017. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 engem nem érdekel, hogy fingik, a lényeg, hogy végtelen mennyiségű csillámport termel :3 De ez a posta dolog se rossz ötlet még meggondolom

#4 jó lenne az is, de ők sajna nem adnak csillámport :(

#5 ez komoly?? :O

2017. szept. 10. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Sokat játszol a howrseval..
2017. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Ez pont az a szint, ami trollkodásnak is gyenge és poénnak is.
2017. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Osztom a véleményed 8- as.
2017. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

...

Ja ez most vicces akart lenni? :D szánalmas.

2017. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!