Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor ha bekenem Fenistil...

Most akkor ha bekenem Fenistillel a szúnyogot, és utána megcsíp, akkor az nem fog viszketni?

Figyelt kérdés
De olyan nehéz úgy bekenni szegényt, hogy ne nyomjam össze... Van valami trükkötök erre esetleg?

2018. okt. 28. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csapd le..
2018. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Attól még viszketni fog! Próbáld meg beidomitani, hogy a csípés után kenjen be Fenistillel. De többször kell fordulnia, mert egyszerre kevés krémet bír el. A Fenistilt pedig jó vastagon kell kenni!

Reggel majd csavard vissza a kupakot, mert azt már biztos nem bírja el! A Fenistil hamar kiszárad...

2018. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mivel a szúnyog a szájszervén keresztül juttatja beléd a méreganyagot, ha a külsejével akármit csinálsz, beléd fog jutni és viszketni fog.
2018. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A szúnyog sohasem viszket.
2018. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább gyantával kend be, és ásd el.

Később Hammond bácsi majd megtalálja, és klónoz belőle neked dinoszauruszt!

2018. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kakaóscsigát a Praktikerbe inkább :D
2018. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem! Amelyik szúnyogot bekented Fenistillel, az már nem fog megcsípni! :D Esetleg bele is dörzsölheted a krémet a szúnyiba.


Kipróbálhatod krém nélkül is. Enyhe masszázsba kell részesíteni a szúnyogot, hogy abból legyen krémszerű anyag, az is megoldás lehet a problémára.


Mire az összeset megmasszírozod amelyik csípni akar, egészen tekintélyes mennyiségű szúnyog pasztára teszel szert.


Jajjj.. jut eszembe. Egyszer az erdőben kipróbáltam egy úgynevezett ultrahangos szúnyog riasztót. Igaz, nem nagyon voltak szúnyogok, de azzal együtt nagyon hatásos volt a szúnyogriasztó. Kiválóan működött.


Miután bekapcsoltam, felriadt az összes, addig a levelek hátulján, a bokrok alján lapuló kis rovar és mind nekem támadt menekülnöm kellett. A az összes szúnyogot felriasztotta és azok mind bennem látták az egyetlen közeli táplálék forrását. Szóval nagyon hatékonyan működik az ultrahangos szúnyogriasztó, mert miután bekapcsoltam, az összes felriadt és össze hangoltan támadni kezdtek a hangjának a hatására!

Szóval a nevéhez méltón tényleg riasztott, csak nem el, hanem felriasztotta az összes addig szunnyadót! :D

2018. okt. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!