Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem magam gázul? Fingottam matekon.

Figyelt kérdés

Egész nap fáj a hasam, matekon már nagyon.. próbáltam visszatartani aztán pont amikor csend volt a teremben fingottam egy rohadt nagyot, mert nem sikerült visszatartani. Padtársam rögtön rámnézett.. hirtelen azt mondtam hogy a cipőm volt ahogy kinyújtottam a lábam, de tuti nem hitte el:C

Utána meg egésznap égett a pofam.. és még mindig ilyen gázul érzem magam..

Olyan szar.. mintha lelkiismeretfurdalásom lenne, csak rosszabb.. Tényleg érezhetnem ilyen rosszul magam egy puki miatt?


16,L



2018. nov. 14. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én letagadtam volna vagyis befogom az orrom, és megkérdezem "fúúj Ki voolt?" XD legközelebb így csináld, elő fog még fordulni nyugi..
2019. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Te azért írtad, a humor kategóriába, mert a lányok köztudomású, hogy nem finganak.


Ha valaki, rád akarja fogni, mond meg, hogy te lány vagy, és így soha nem szellentesz!

2020. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, a lányok is finganak, minden ember fingik, ez a bélműködés velejárója, csak a lányok inkább diszkréten kezelik, és senki nem tud róla, ennyi a különbség a fiúkhoz képest! Kivéve ha akaratlanul kijön hangosan, és így nehéz letagadni!
2020. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
13. Tévedsz. A lányok nem fingnak. Biztosan tudom. Hidd el
2020. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanis van lánytestvérem.. koppantál
2020. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem indok, hogy mert van! És ha van, akkor gondolod, hogy nem tudja eltitkolni? Milyen naív vagy! Nekem is van, és néha akaratlanul is kijön neki! Ha odafigyeltél volna biológián, akkor tudnád, hogy a nemnek ehhez semmi köze!
2020. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
Figyu biosznál erről nem szoktunk beszélni. Mindenki tudja hogy a lányok nem pukiznak, kérdezz meg bárkit. Fogadok hogy szerinted a mikulás is létezik..hopsz bocsi..persze hogy létezik, és a lányok meg pukiznak XDD
2020. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki lány irja már le neki mi a szitu légyszi
2020. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerinte csak eltitkoljátok a pukitokat XDDD
2020. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
rohad a beled
2022. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!