Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ismerte valaki személyesen...

Ismerte valaki személyesen Mézga Aladárt vagy rá nagyon hasonlító személyt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 17:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Egy rajzfilmfigurát? Persze.
2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó haverom volt gimiben de később összevesztünk.
2018. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is együtt bandázunk, ugyanis nem öregszik. Üzensz neki valamit?
2018. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a krisztát ismertem ejj de jó bige vót
2018. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Olyat, mint Aladár nem ismerek, viszont lakik a lépcsőházunkban egy pasi, kiköpött Máris-szomszéd.

(ugyan olyan rosszindulatú kapaorrú vén majom)

2018. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A második szomszédomba lakot de már elköltözöt ,összeállt az anyósával mint a galuska az apósa most haragszik rá mert osztozni kell az öreg lányon
2018. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyforintért megmondom
2018. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elköltözött Lenke Tántihoz Pohafürdőre.
2018. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akár úgy is lehet értelemzni hogy ugyanolyan bügtykölös srác Volt vagy csak hasonló
2018. dec. 12. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Még általánosban az osztályomba járt egy srác nem is olyan régen. Eléggé hiszékeny egy gyerek volt, de kiköpött Mézga Aladár volt. Ő is ugyanúgy egy morcos csodagyerek volt, mert órákon b**zott figyelni, és inkább űrrakétákat meg antigravitációs hajtóműveket meg tudom is én miket álmodott papírdarabokra (A tolltartójában egy ipari forradalom volt belegyömöszölve :DDD). Nekem is tök sokat mesélt a találmányairól meg a gondolatairól. Amúgy a családja is igen hasonlított a mézgáékra, ugyanúgy volt egy nála két évvel idősebb nővére, alkoholt nagyon becsülő apja, meg paulára egy kicsit hasonlító anyja. Állatokra nem emlékszem, de egy macskájuk tuti volt. Amúgy már

elég régen beszéltem vele..


Azóta ki tudja milyen misztikus és utópisztikus célokat tűzött ki maga elé :DDDD

2020. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!