Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Széll Tamásnak hány Hankook-cs...

Széll Tamásnak hány Hankook-csillaga van?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Durex csillag az! Vagy más gumiról van szó?
2020. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hogy jönnek ide a gumik? Ételekről, éttermekről van szó.
2020. dec. 23. 13:21
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem értesz a gasztronómiához, akkor lehet hogy inkább nem kéne beleszólni..."


Szerintem megpróbálsz becsapni. :):) Én tudom, hogy igazából, ha eleget összegyűjtök belőle; még be is lehet váltani valahol ... :):) Amúgy megijesztettél. :) Azt hittem, hogy csak rossz kategóriába írtad; és igazából komoly válaszokat vársz; de ezek ilyen autókerekek. :) Kerekekek. :) :)

2020. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Széll Tamás az egy szakács. Sztárséf. Két éve várom a választ, és csak hozzá nem értők, meg magukat poénosnak gondolók írogatnak. Remélem érthető, hogy miért vagyok ingerült,és türelmetlen... Szóval moderáljuk szépen magunkat, és ne legyünk hülyék jó? Csak mondom...
2020. dec. 23. 19:29
 15/15 A kérdező kommentje:
A kategóriát meg nem én választottam ki, hanem egy nagyon beavatott moderátor tette át ebbe a kategóriába, mint ha ez egy hülye vicc lenne. Miközben nekem ez az életem.
2020. dec. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!