Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az gáz ha szerelmes vagyok...

Az gáz ha szerelmes vagyok egy anime szereplőbe? Xd

Figyelt kérdés
(anime=japán rajzfilm)
2010. jún. 27. 22:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az Kakashi akart lenni... ^^"
2010. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

gáz? ha 20 alatt vagy, nem

gáz-e ismerőseid szemében? lehet, hogy igen, nem tudhatom!


lehet-e érzelmileg vonzódni egy rajzfilmfigurához? igen

-||- testileg -||-? igen


Jó előre szeretném megjegyezni, hogy a fantáziálás nem egyenlő a valósággal, tehát amiről fantáziálsz, azt nem feltétlenül élnéd át valójában szívesen! (persze lehet, hogy igen, de a lényeg az, hogy ez egyáltalán nem biztos.)


érzelmi vonzódás:

egy embernek a lelkébe (vagy a szellemiségébe) bele lehet szeretni, akár úgy is, hogy ő nem ismer téged. Ha a fikciótól el akar valaki tekinteni, akkor is, lehet megmintázni valaha élt személyről is egy karaktert.

Nos, maga a karakter mindig csak egy "kőbe vésett" műalkotás marad, de abba, amit képvisel, a szellemébe, a lelkébe lehet az ember szerelmes. Az ilyen elérhetetlen szerelem szerintem kimeríti a plátói szerelem fogalmát.


Ha az illető karakter nem volt sohasem élő személy, hanem csak kitalált, szerintem ez akkor is érvényes, de (még) furcsább, vagy esetleg (még) kevésbé elfogadott.

Alapvetően szerintem nincs sok különbség. Van, aki a festészetbe szerelmes...


(pusztán) testi vonzódás: testileg nagyon könnyű egy rajzolt képhez is vonzódni, hiszen idealizáltabb lehet, a vonalai "tökéletesebbek", mint egy valódi személyé. Egy valódi személyhez pedig vonzódhatunk a róla készült festmény, fotó, rajz alapján, nem?

Itt is meg kell különböztetni a fantáziát a valóságtól.

Egy kis fantázia, fűszer az egészséges szerintem.

Ha egész életedben csak képeken éled ki magad, az egészségtelen.


érzelmi okból (is) fakadó testi vonzódás: ez már kicsit kezd irreális lenni, de persze könnyen lehet ilyen is. :)

Azt mondanám, hogy ilyesmiről fantáziálni, bár furcsa, szerintem teljesen rendben van, főleg 20 év alatt, viszont ha ezt valaki a valósággal kezdi összekeverni, az már elég baj.

Akár úgy keveri össze, hogy virágot visz a rajzfilmstúdiónak, rajzolnának még a karakterből, akár úgy, hogy megpróbál robotot építeni...


Ezzel ellentétben a fantázia teljesen rendben van. De a fantáziára is oda kell figyelni, mert ott meg arra kell ügyelni, hogy ne a fantázia uralkodjon a valóságon, tehát ne legyenek fontosabbak neked a fantáziáid, mint a valódi világ!


"nem gáz, kivéve ha vámpír az imádott :P" azt a ..."kutyafáját"(nem szeretem azt írni, hogy lol:))!!! :D:D:D:D hát ez nagyon kemény volt!

2010. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Humor kategóriába tettem fel a kérdést és nem vártam komoly választ,de köszönöm szépen.{mellékesen megjegyzem én csak olyan pasit akarok,akinek olyasmi lelke van mint a karakternek.^^)20 év alatti vagyok,lány(tehát a "megsunázás"-amit írt itt valaki- az nehezen menne Xd).
2010. júl. 2. 18:25
 14/24 anonim ***** válasza:
nem gáz XD én is voltam :D a Marmalade Boy férfi főszereplőjébe Yuu-ba :D
2010. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Yuu Matsuura-ba? :)
2010. júl. 2. 23:28
 16/24 anonim ***** válasza:
ő belé :D irtó cuki :D és érdekes lelke van :D
2010. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én a Bleach-ból Rukiába:D

13/F

2010. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én Inuyashába voltam
2010. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én Yusuke Urameshibe XD
2010. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én Genzo Wakabayashi-ba voltam, de írtóra!:DD

15/L

2010. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!