Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az gáz ha szerelmes vagyok...

Az gáz ha szerelmes vagyok egy anime szereplőbe? Xd

Figyelt kérdés
(anime=japán rajzfilm)
2010. jún. 27. 22:41
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Húúh...hát ha én felsorolnám h kikbevoltam szerelmes arra rámenne az egész napom...és azse biztos h mindent le sikerülne írnom..na mind1 a főbb szerelmeim-->Toushiro, Lavi, Yuki...stb :D
2011. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én a Kaichou-wa maid samából Yukimurába (hát..szegény eléggé bu_zis, nade akkor is cuki :D), meg a Fruits basketból a bivalyba , narutoból Menmába, de meghalt x.x
2011. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

és úgy 1 hónaponként váltogatom az anime-pasijaimat ><

először Ulquiorra a Bleach-ből aztán Itachi a Naruto-ból aztán a Soul eater-ből Asurba azután következett Ikuto a shugo charából és végül(most) Reo a beast masterből.. (13/L)

2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 TheDarkGirl válasza:
Sztem ha 18 alatt vagy akkor annyira nem. Általában ez olyan emberekkel szokott megtörténni,akik sokat álmodoznak és nehezen illeszkednek be.Sajnos ezek a karakterek nem valódi személyek és ezért ez nagyon plátói szerelem.Én is voltam és most is vagyok. Eddig azt hittem csak velem van ilyen,de azért örülök hogy másokkal is.Én nagyon nagyon sokáig szerelmes voltam gaara-ba (naruto) ,mégmost is az vagyok. Ez nem múlik! ;) utána kis ideig sasori(naruto) és most megint gaarába. na pussz! remélem segítettem valamennyire!
2012. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!