Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gokartból tank?

Gokartból tank?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy egy használt gokartot át lehetne e alakítani úgy, hogy kap egy vas/acél felépítményt, ezáltal a vezető védve van. És a vezető mellett lenne egy kis torony slavia légpuskával felszerelve. Két fő férne el benne kb. Mit szóltok hozzá?

2018. dec. 22. 10:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nagyon Menő, te vagy az?
2018. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szásáéknál a gokartgyártban könnyebb lenne ez. Csak haza kéne lopni a gokartalkatrészeket.
2018. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen az amikor zárt osztályon az ápolók munkaidőben neteznek, és az ápoltak rászabadulnak a szabad számítógépekre...
2018. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is rossz elképzelés. Elég lenne egy műanyag puska és akkor az óvodákban lehetne jókat harcolni.

BUMM-BUMM, DIRR-DURR.

2018. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szöcskével ez működik, de gokarttal szerintem nem fog.
2018. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én Borából csinálnék tankot, gokárt az olyan snassz..
2018. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amugy csak unatkoztam az egyetemen. De trabantból olcsóbb és könnyebb is. 50 ezer FT ért már jó Trabantot lehet kapni. Arra elég szegecselt vasat tenni és kész is. Plussz torony persze Nerf vizipuskaból készített lángszóróval.
2018. dec. 22. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Unatkoztál az egyetemen? Hol? A menzán a konyhai kisegítők mióta szoktak unatkozni?

Az írásod színvonala alapján senkiben fel sem merült, hogy te bárhol is hallgató lennél...

2018. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért, utolsó, mert te egy karót nyelt nyominger vagy. Van akinek tetszenek az ilyen és az ehhez hasonló kérdések.

Főleg a kreatív építős kérdések...

2018. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nukleáris mérnöknek készülök amúgy, ha tudni szeretted volna. És nem tudom hogy amugy ebben a kérdésben mi volt a meghökkentő? Építeni egy páncélozott járgányt szerintem elég menő, de lehet hogy csak én vagyok így ezzel.
2018. dec. 23. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!