Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy régi golfot, amibe...

Vettem egy régi golfot, amibe beleraktak egy turbós Hayabusa motort. Rájöttem hogy durva az autó, hogy kezeljem, hogy ne legyen ennyire erős?

Figyelt kérdés

Akartam már ilyet venni, most találtam egy kocsit.Annyit tudok írni hogy brutál az autó, olyan gázreakciója van, hogy félelmetes.Az még jobb hogy a pirosnál ha játszok a gázzal még a bömbölős, meg tunningautós emberek is átnéznek hogy ez meg mi?Aztán zöldnél bemutatót tartok hogy ez mi.

Hogy kellene a hétköznapokban egy ilyen erős autót kezelni?Ha padló gázon megküldöm, azt az érzést nem lehet leírni.

Csak kicsit zavaró ha megyek bevásárolni is, olyan érzékeny a gáz, meg a hangja is olyan, hogy még sokan az ajtóból is visszanéznek hogy jól hallják ez meg mi?



2019. jan. 5. 11:37
 1/8 Dörmögő ***** válasza:
100%
Mondtam hogy az a bepimposodott bort már ne idd meg.
2019. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Sok volt a Need For Speed te gyerek.
2019. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma olvastam itt valahol hogy ki kell fúrni a turbót és akkor lágyabb és finomabb lesz tőle.
2019. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kombináció ez a golf/hayabusa..a műszkain hogy tolod át? szerintem sehogy


Ha mégis közlekedsz vele, akkor mutasd meg, milyen erős.szaggasd az aszfaltot, a zsaruk úgysem érnek utól..talán lesz rá vevő is..némi haszonnal megszabadulhatsz tőle.

2019. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdés addig igaz, hogy "vettem egy"

innentől:

Vettem egy nagy levegőt, és gondolkodni kezdtem, ma milyen duplafalú f__zsággal trollkodjam szét a gyakorit.


Ez a kérdés még a humorba sem való, mert igazából nem vicces. Egy képernyőt NFS alatt nyálcseppekkel telebrümmögő kisp_cs agymenése, semmi különös. Óvodában a műanyag dömpert tologatva szoktak ilyen színvonalú gondolatok születni, mint ez a kérdés.

2019. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem á golfba R1 -s yamaha blokk van megy mint állat ha féket taposom még gyorsul nem merek gázt adni 6 ikkal kell indulnom
2019. jan. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Jaj annyira irigyellek!

Sajnos én még nem vettem régi Golfot és nem tettem bele Hayabusa motort, így nem is szembesültem azzal az érzéssel, hogy ez mennyire erős.

Tudom, hogy nagyon nagy élményről maradok le, dehát sajnos így jártam.


Az vigasztal, hogy lehet, egyszer Te is fölébredsz. ;)

2019. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Tedd bele egy 1969-es Cadillac DeVille háromgangos automata váltóját. Attól még az atombomba is ellustul.

Az más téma, hogy az a váltó majdnem annyi kiló, mint a Golfod.

2019. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!