Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri motorozni?

Szerintetek megéri motorozni?

Figyelt kérdés

Most olyanokat kérdeznék inkább akik már régebbóta motoroznak és már van tapasztalatuk stb.

hogy megéri a kockázatot a motorozás élménye.

Szerintem teljesen igen de én még csak simsonos vagyok és 1 éve motorozok

de majd akarok nagyobb motort is.



2017. nov. 7. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A motorozás általában egy hobbi, és mint elég sok hobbi úgy ez is drága vagy éppen veszélyes. Akiben felmerül az a kérdés, hogy megéri-e az nem fog motorozni.
2017. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bennem nem merült fel csak sokan mondták hogy nem éri meg és veszélyes és ezért kérdeztem meg hogy most nekem nincs igazam
2017. nov. 7. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
A motorozás élménye mindent feledtet. Ésszel motorozz, figyelj oda az autósok helyett is és talán meg úszod. Lehet, hogy mégis fellöknek, talán nem. Én 12 éve motorozom, imádom, nem tudom elképzelni, hogy valaha abba hagyjam.
2017. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kb így vagyok vele én is

minden hétvégén amint lehet már megyek is a haverokkal amerre lehet

2017. nov. 7. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer anyagi okokból abba kellett hagynom, de 15 év után újra kezdtem. Most minden gondolatomat kitölti. A szexről előbb mondanék le mint a motorozásról.
2017. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Megéri?

Tömegközlekedés - nem vagy időhöz, menetrendhez kötve, nem idegeskedsz, ha kimarad egy járat, vagy ha lekésed éppen. Amit a simsonba tankolsz, lehet, hogy kevesebb, mint amibe a bérlet kerül.

Autó - egyértelműen megéri, kevesebb üzemanyagköltség, dugóban is jobban tudsz haladni, nem szorulsz be a sorba hosszú percekre, negyedórákra

Biztonság - természetesen veszélyesebb, mint egy autó vagy busz, nincs körülötted kaszni, ami megvédjen. De ez vele jár. Jobban kell figyelni, óvatosnak lenni.

Kb. harminc éve van segédmotorra jogosítványom, ebből majdnem 20 év simsonnal. Mai napig ezzel járok szinte mindenhova (napi munkába járás kb. 30 km.), a kevés családi utazásos kivételtől eltekintve - olyankor veszem elő az autót.

Szerintem megéri. De mindenki egyedileg döntse el.

2017. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokkal jobb motorozni mint bármilyen más tevékenységet csinálni
2017. nov. 8. 15:35
 8/11 veterán vas ***** válasza:
73%

Illogikus kérdés.

Ha az ember tényleg motorozni szeretne -tehát nem műmájerkedésból, hanem igazán csak a saját örömére- akkor a "megéri" kifejezést, az észérvek sorában valahova nagyon-nagyon hátra fogja besorolni. ;)

2017. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondom hogy csak azért kérdeztem mert nem értettem hogy mások mért mondják hogy nem éri meg, mert nekem annyira közel áll a szívemhez hogy nem értem hogy más motorosoknak hogy merül ez fel
2017. nov. 8. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd már el ezt, hogy mások mondják hogy nem éri meg:) Amit mások mondanak az másokra vonatkozik. Neked az éri meg amiről te azt gondolod hogy megéri.
2017. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!