Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért cikkiznek hoyg rosz a...

Miért cikkiznek hoyg rosz a helyesirásóm?

Figyelt kérdés
Ojan rosz amikro azal cikkiznek hoyg rosz a helyseirásóm. Mit egyek hog nem legen rosz a helyseirásóm?

2019. jan. 11. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan csinálják ezt akaratlanul is, úgyhogy ezzel poénkodni pont nem vicces. Inkább szomorú, hogy valaki úgy fejezi be az általános iskolát hogy nem tanul meg írni és olvasni.
2019. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés valami heccként értelmezhető?
2019. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel, ez a 'humor' kategória, igen, jól látod, ez csak hecc. Vagyis inkább irónia. ;*)
2019. jan. 11. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit egyél?

Ez egyszerű mint a nap: betűlevest sok k-val!

2019. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szeritem csakk iriggyek. Nem rósza hejes irássod.ne féjly. a irássko eltéfesztecc eggy betütaz nem baly.atól még jo az irasod.

Ne is foklalkóz a iriggy enberekel mer csak báncsák aki özszimten irgyale a godolatyát.

2019. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy baromi nehéz úgy helytelenül írni, ha jó helyesíró vagy, mert minden egyes betűvetés fájdalommal jár. S mint azt tudjuk a fájdalomnak veres az éneke...
2019. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te 5-ös nadjont ecet amiti irtál bár fel ét sem ér tetem vatyis .nadjon kelet figy el nem ézs értel mez nem hodj érccsem. ./de mefmosojogtamm. :D



6-os, teljesen igazad van! Jó helyesírónak tartom magam, sokkal tovább tart leírni helytelenül, mint helyesen, és a betűvetés* tényleg fájdalommal jár!! :)



*-milyen szépen írtad.

2019. jan. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!