Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Megoltem szegényt, most mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Évekig nevelgettem egy sajtos kiflit. Nagyon szerettem, boldogságban éltünk. De most nem bírtam tovább, leharaptam a fejét. Szerintetek feladjam magam a rendőrségen? Nagyon rosszul érzem magam.

Keress kérdéseket hasonló témában: sajtoskifli

jan. 11. 23:56  Privát üzenet  

A válaszok
Én már hallottam olvasva bizonyos sajtmániás gyilkosokról, aztán tejérzékenyek lettek...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 12. 00:00 Privát üzenet
De az is lehet, hogy él még, hiszen a sajtoskiflik kopott tyúkkal lélegeznek...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 12. 00:02 Privát üzenet

Évekig nevelgetted, de most beleharaptál.

Ember, hány fogad tört ki?!? Már az egyhetes kifli is tudna kalapácsként funkcionálni, nemhogy a többéves. 🤣🤣

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jan. 12. 09:16 Privát üzenet
A lelki világod érdekes korcsosulásról tanúskodik. Akarsz beszélni róla?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 12. 13:05 Privát üzenet
Neee 😂😂😂 Ez már fáj 😂😂😂

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 13. 07:37 Privát üzenet
13795 nevű felhasználó válasza:

Nyugi semmi baj,nem szégyen ha szereted a kupakot, harapgáljad csak a végén meg nyelle

# 6/10Időpont jan. 13. 21:02 Privát üzenet
Szerintem nevelj egy másikat helyette, neki meg tarts egy rituálés temetést a kertetekben

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jan. 14. 22:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én őt annyira szerettem... temetése tuti lesz...de, hogy új hát nem tudom...nem lenne igazságos a régivel szemben...🙁

# 8/10Időpont jan. 15. 07:08 Privát üzenet
Biztos azt szeretné, hogy boldog lény, és ha az 50 éves penészes szikla kemény kifli tesz boldoggá, akkor alap, hogy nevelgetned kell egy újjat.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 15. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

CSAK 5 ÉVES VOLT!!!

# 10/10Időpont jan. 15. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem szeretem az erőszakot senkivel se szemben. Megis azt álmodtam h a párom előző nojet megoltem addig ütöttem rúgtam ameddig mosolygott. Vajon ez mit jelent?
Nagyon köhög a babám de az orvos nem adott semmit, hogy tudom csillapítani a köhögést? Ugy sajnálom szegényt
A Dragon Age Origins-ban van egy kuldetes a Szent Hamvak urnaja! Nah az a gondom h miutan beszeltem az elkenyeztetett hercegno csaposaval es megoltem a kocsma elott az...
Egy kisfiúnak nem adtam oda gördeszkám már nagyon bánom! Használt bicója volt mit tegyek? Nagyon sajnálom szegényt:s:' (
éjjel forgolódok. Lehet ellene valamit tenni hogy ne tegyem? (nem szeretném ha majd nyáron mikor barátnőmmel alszok, agyonrugjam, felpofozzam szegényt xD :/ )
Óriásira nőtt az arany kassziánk. Kisebb kert méretű cserépbe kellene átültetni, hogy jól érezze magát. Gondoltam, kiültetném a kertbe, szabad földbe. Persze télre jól...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!