Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Napok óta meg szerettem volna...

Napok óta meg szerettem volna kérdezni valamit itt a GYK-n, de elfelejtettem, hogy mit?

Figyelt kérdés
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert már tényleg kész vicc. Pedig tényleg kíváncsi voltam a véleményetekre, de eeelfelejtettem, mit is akartam kérdezni, hiába túráztatom az agyam. :)

2019. jan. 31. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én válaszoltam is neked.
2019. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így. :D Majd eszedbe jut. ;)
2019. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos azért felejtetted el, mert japánul volt. :) Ha magyarul átgondoltad volna, akkor lehet akkor se tudnád, de gondoltam, hátha. :)

Bármikor máskoris. :) Imádok segíteni embereknek :) Ahol kell én ott termek. :)

2019. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! Akkor nem vagyok vele egyedül. Amikor épp nem vagyok gépközelben eszembe jutott, hogy ezt itt meg fogom kérdezni. De mire ide jutottam, hopp, elszállt a fejemből.:) Tiszta röhej. Ez olyan kb., amikor ott van valami a nyelved hegyén, de az istennek se jut eszedbe. Na mindegy, ha eszembe jut, esküszöm, felteszem azt a bizonyos kérdést.
2019. jan. 31. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De jò,nem vagyok egyedül 😊
2019. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haha, most jövök rá, hogy nem is válaszoltam arra a kérdésre, amit nem kérdeztél meg. Elfelejtettem.
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudod, mi a vicces? Már megkérdeztem, mert azóta eszembe jutott. De ha jól látom, nem válaszoltál. Miért is nem?:D

Cseppet komolyabbra fordítva: tényleg feltettem a kérdést kb. 2 órája Kultúra kategóriában, mert Voilá, reggel beugrott.:))

2019. febr. 1. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem a maszturbálós kérdés az? :D
2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem!:) De már írtam, hogy a Kultúra kategóriába való volt a kérdés. Millllyen maszturbálós? Én olyasmit soha nem csinálok. Na jó, néha-néha előfordul.
2019. febr. 7. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott van a vallás szekcióban, hogy a maszturbálás miatt a pokolba lehet-e kerülni? vagy valami ilyesmi :D
2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!