Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyomírtót + hasonló más...

Gyomírtót + hasonló más anyagokat szerettem volna venni deh a boltos azt mondta h nem adhatja ki csak valami papírral de elfelejtettem a nevét valaki ha tudja áruljamár el?

Figyelt kérdés
És még anyit h hol tudom azt beszerezni és milyen ára van neki?

2013. máj. 4. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyomirtót akartál volna???
2013. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aszem glialkát mondtam neki és nem adta!
2013. máj. 4. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
+ arvarint deh azt sem akarta pedig évek óta használjuk és nem tudom h mi kellene hozzá
2013. máj. 4. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor menjél másik boltba mert a glialkához nem kell engedély.Mi is mindig olyat veszünk és 1,5 hete vettünk
2013. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arvarinhoz nem tudod?
2013. máj. 4. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az arvalinhoz már tényleg kell engedély (a neten azt írják) de keress helyette mást ami szintén jó lehet és nem engedély köteles vagy ha jobban körűlnézel a neten szerintem biztos tudsz olyat szerezni ha nagyon ragaszkodsz ahhoz.
2013. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Glialka III-as kategóriájú, szabadon vásárolható szer.

A papír amiről a boltos beszél, az engedély (köznyelvben zöld könyv, vagy fehér könyv)

Itt olvashatsz róla: [link]

2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. máj. 6. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!