Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy szerezhetném vissza a...

Hogy szerezhetném vissza a sisakot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a minap észerevettem hogy eltünt a KPM-es legoemberem narancssárga munkavédelmi sisakja.Mindenhol megnéztem,sehol nem találtam,gondoltam megnézem a pincében,ahogy mentem lefelé,rögtön megláttam hogy ott van a salgó polcon a befőttek között,de ekkor elsuhant előttem egy árny és azt suttogta hogy sosem kapod vissza...megijedtem és visszafordultam,nem merek lemenni mert félek hogy az árny nyakon harap..a legoember a sisak nélkül nem hajlandó dolgozni,a munkavédelemre hivatkozik,de az utat meg építeni kéne..hogy szerezzem vissza?

2019. febr. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyakoris kisgyerek a kérdést,

Hülyéséget tud ez nem kérdés.

Gondoltam megválaszolom van rá időm még,

Kőzbevágott Pató Pál úr: Ej, ráérünk arra még!

2019. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szerválj egy lego batmant, ő visszaszerzi neked.
2019. febr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lego Batman egy hazug kis köcsög,a múltkor is megigérte hogy eljön barbecue-zni,aztán mégse jött..egy ilyen fontos dologba miért segítene..
2019. febr. 10. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a sisakot kereste.
2019. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor még megvolt a sisak,csak batman ilyen különcködő,magánakvaló,Lego Indiana Jones mondta a barbecue partin.
2019. febr. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!